استانی

حاج قاسم گروههای مقاومت را متحد کرد

امروزنگار/ آذربایجان غربی معاون آموزش و پرورش قرارگاه حمزه سیدالشهدا گفت: شهید سرلشکر سلیمانی توانست همه گروه های مقاومت را متحد کند و محور مقاومت را به قدرتمندترین شکل ممکن تشکیل دهد.

سردار کریم علینژاد امروز 22 دی ماه در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی که در مجتمع بیثارات پلدشت برگزار شد، با اشاره به فعالیت ها و جانفشانی های شهید سلیمانی در محور مقاومت، گفت: شهید سلیمانی توانسته بود گروه های مقاومت همه را متحد کرده و محور مقاومت را به قدرتمندترین شکل ممکن تشکیل دهند.

وی تصریح کرد: حاج قاسم با صداقت، فداکاری و فداکاری توانست لشکر اسلامی را تشکیل دهد.

معاون آموزش و پرورش حمزه سیدالشهدا گفت: استکبار می خواست تکفیری ها را به مردم دنیا تحمیل کند اما با تلاش سردار دلها نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب شد.

سردار علی نژاد با اشاره به اینکه فضای مجازی به کانون ترویج جنایت و بستری لجام گسیخته برای ترویج ناهنجاری ها تبدیل شده است، گفت: دشمن جرأت حضور در میدان جنگ را نداشت و تنها با حضور در فضای مجازی درصدد از بین بردن وحدت است. .

حجت الاسلام وحید طالبی امام جمعه پلدشت نیز با بیان نقش سردار دلها در ریشه کنی داعش و ترویج اسلام واقعی در چشم جهانیان گفت: سردار دلها ذوب در ولایت بود و همیشه پشتیبان مستضعفین بود. .

وی تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی در اذهان و قلب ها تأثیر داشت و این تأثیر بستری برای اعتلای فرهنگ اصیل بسیجی ولایت مدار شد.

امام جمعه پلدشت با اشاره به ویژگی های سردار دلها از جنبه های مختلف خطاب به علاقه مندان آن سردار در جهان غرب گفت: تواضع و مرد بودن از ویژگی های بارز سردار سلیمانی بود که کمتر در کارشناسان فرماندهان جنگ دیده می شود. .

حجت الاسلام طالبی افزود: سلیمانی های دهه 80 و 90 از متعصبان انتقام خواهند گرفت و این قیام اخیر برای سرکوب و تضعیف اندیشه های دهه 80 و 90 باقی خواهد ماند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا