استانی

حال خوب در وحدت ملی ایجاد می شود/ در اختصاص بودجه عدالت را رعایت خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری امروزنگار از اصفهانمریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان امروز جمعه 22 آنلاین 1401 در دیدار نماینده ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با معاون رئیس جمهور و مسئولان استانی ورزش بانوان . از استان اصفهان گفت: خوشحالم که مسئولان استان بر وضعیت زنان و خانواده استان آلرژی دارند. شرایط ویژه ای که کشور ما در آن قرار دارد و نقش زنان توسط چند متفکر متقلب مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

موفقیت در پرورش آزاد زنان

وی خطاب به آقایان مسئول امور روزمره بانوان در استان اصفهان گفت: امیدوارم در جلسات ویژه خود با نایب رئیس در تبیین مسائل جدی، فرصت ها و تهدیدها بسیار شفاف باشید. باید تدابیر جدی و لازم اندیشیده شود که دختران ما در دام این افکار و عقاید نیفتند، شاید کم کاری کرده ایم و به این جنبه های دیگر فرصت داده ایم. نقش زنان ما در عرصه ورزش که بخش کوچکی از این فضاهای ایجاد شده توسط نظام است بسیار نمایان است و این نشان می دهد که نظام در رهایی زنان موفق بوده است.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بانوان و دختران کشورمان در 53 سفر امسال 204 مدال در رشته های مختلف کسب کردند، آیا نتیجه حاصل شد؟

IMG_20221014_145313_633

سربلندی زنان ایرانی در بالاترین سطوح جهان

وی تصریح کرد: مهمترین رکن در تربیت نوجوانان و جوانان مربیان آنها هستند. لذا وظیفه ماست که ابتدا جلسات توجیهی مهم و دوره های روشنگری داشته باشیم. در حوزه های تخصصی و پزشکی که زنان ما در دوران کرونا توانستند این فضا را به خوبی مدیریت کنند، در بسیاری از کشورهایی که در حال حاضر حامی جریانات کشورمان هستند، از پرستاران ما در دوران کرونا استفاده کردند. مربیان، داوران و مدرسان ما در مسابقات بین المللی بسیار مهمی فعال هستند، به عنوان مثال دو بانوی ما (گلاره نظمی و زری فتحی) در جام ملت های فوتسال آسیا در بالاترین سطح قضاوت شدند.

کاظمی پور با اشاره به جمله شهید سلیمانی مبنی بر اینکه همه دختر و پسر متعلق به این نظام هستند، امنیت و امنیت نظام است، گفت: باید فضایی ایجاد شود که شفاف شود تا جوانان. . که عموم مردم فریب نمی خورند و باید از ایجاد فضای دوقطبی و ایجاد فضای اتحاد و دلسوزی پرهیز کرد تا بتوانند با بصیرت و معرفت در عرصه های مختلف حضور یابند. خیر اکنون در وحدت ملی ایجاد شده است

وی با اشاره به تقاطع آخر هفته وحدت و هفته تربیت بدنی گفت: افتخار می کنیم که تیم امداد و نجات ایران در بین 67 کشور بر سکوی دوم ایستاد.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از موضوعات مهم بحث هم افزایی بین دستگاه ها است، ورزش کشور به تنهایی نمی تواند از نظر بودجه و اقتصاد در خدمت ورزش کشور باشد. اما با همکاری اداراتی که در استان ها هستند و با رایزنی های انجام شده می توان از مراکز و مراجعی استفاده کرد که می توانند مشترکات و جامعه هدفی که در استان است، آموزش و پرورش، آموزش عالی و نیروهای مسلح و … بخش خصوصی و همچنین وجود انجمن ها چیزی است که باید از ظرفیت آنها استفاده کرد و تعامل با آنها می تواند کارساز باشد.

وی تاکید کرد: بسیاری از موضوعات در ستاد وزارتخانه مصوب شده است اما ممکن است اجرای آنها در استان ها به دلیل محیط زیست اجرایی نشود یا برعکس. بنابراین باید بتوانید با استفاده از امکانات انسانی و مدیریتی و راهنمایی های فکری آن را اجرا کنید که می تواند تاثیر بسیار خوبی بر زنان و بخش علمی داشته باشد.

وی افزود: هیئت های ما در قسمت بانوان بر اساس گزارشات، ارتباطی که باید با آنها برقرار شود، برقرار نشده و یا به درستی انجام نشده است. ارزیابی استفاده از افراد باید بر اساس صلاحیت و نظر گروه تخصصی انجام شود تا افراد در مکان مناسبی قرار گیرند که بتواند نتایج و آثار مثبتی داشته باشد.

IMG_20221014_145345_284

رشد صد درصدی مدال ها در بخش بانوان

وی ادامه داد: برای ایجاد انگیزه باید شاخص های احترام و قدردانی درستی داشته باشیم. ورزش قهرمانی ما به فلاتی رسیده که هشدار دهنده است و در دستان بانوان به یک شیب بلند رسیده است و در بسیاری از فدراسیون ها به جایی رسیده اند که سیاست گذاری محفوظ بوده و در تصمیمی که گرفته شده به نظر می رسد. داستان. به ورزش بانوان داده می شود.

کاظمی پور با اشاره به وضعیت بانوان در مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه گفت: در قونیه 3 برابر جاکارتا ورزشکار زن داشتیم و در رشته ها و خروجی یک و نیم برابر بیشتر بود. سبد مدال در بخش بانوان 100 درصد افزایش یافت و مدال طلای کاروان 70 درصد کاهش یافت که قابل توجه است. بازی های قونیه از سبک بالایی برخوردار نیستند. اما مهم این است که چه تغییراتی در کشور ما ایجاد شده و توانستیم از نظر راه اندازی و نتیجه چنین جایگاهی داشته باشیم.

نگاه خاص و جسورانه فدراسیون ها در قسمت بانوان

وی تصریح کرد: در جلسه ای که با فدراسیون ها داشتیم به این نکته اشاره کردم که در سیاست سرمایه گذاری خود و در پنل هایی که دارید بحث بانوان را برجسته بدانید. باید از منابع استعدادیابی به درستی استفاده کنیم، زیرا بحث استعدادیابی با بحث نخبه یابی متفاوت است.

IMG_20221014_145426_358

معاون ورزش بانوان با اشاره به اهمیت ورزش برای همه گفت: مهم ترین موضوعی که در ورزش داریم کل بحث است، عدالت محوری در جایی محقق می شود که بتوانیم به همه 82 میلیون نفر کشورمان توجه کنیم. و این نکته از صحبت های من به مسئولین شهرستان ها و سازمان هایی نیز می رسد که به وظیفه و وظیفه شما در این زمینه عمل می کنند.

جشنواره دا و دختران سرزمین خورشید

وی گفت: بازنگری طرح پایش ساختار سلامت تغییر کرد و با ایجاد تغییرات در تلاش هستیم آن را در چند استان از جمله تهران و اصفهان اجرا کنیم. طرح «دا» که در زمینه دختران روستایی انجام می شود و فقط بحث آشپزی و کاردستی بود که در بررسی جدید پروژه دختران خورشید ایران آمده است و علاوه بر آن مسائل فرهنگی از زمان صرف شده است. ورزش نیز با تعامل ادارات متداول ورزش مورد بحث قرار گرفت و به جوانان و آموزش و پرورش توجه شد و در پنج حوزه بازی های بومی و محلی قرار خواهد گرفت.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان همچنین خاطرنشان کرد: در رابطه با بودجه استانی، بودجه به فردی که قرار است اتفاق بیفتد تخصیص می یابد تا عدالت اجرا شود. در مورد آدرس ها، امسال توانستیم 20 درصد از کل بودجه فدراسیون ها را به بانوان اختصاص دهیم که در گذشته 10 درصد بود، البته در برخی از فدراسیون ها این بودجه بیشتر به دلیل امکانات و پتانسیل موجود است. خوب. به عنوان بازخورد

وی با بیان اینکه دوست داریم سهم ملی اصفهان بیش از گذشته افزایش یابد، گفت: افتخار می کنیم که کتایون اشرف بانوی اصفهانی در رشته قایقرانی جایگاه جهانی دارد و در این زمینه موفق به خلق اتفاقات بسیار خوبی شده است. میدانی در کشور و بارها در جهان از او یاد می کند. امروز می خواستم با مدیران پنج باشگاه فعال دیدار کنم، در برخی زمینه ها پتانسیل بسیار بالایی وجود دارد که باید برای حضور در عرصه های مختلف بین المللی به آن توجه و سرمایه گذاری کرد.

IMG_20221014_145258_830

کانال ورزش بانوان فرصتی برای معرفی ظرفیت های ورزشی بانوان استان ها

کاظمی پور پوشش رسانه ای و خبررسانی را بسیار مهم خواند و گفت: باید بتوانیم در بحث انتقال رسانه ای و انعکاس رویدادها جسورتر از همیشه عمل کنیم که با بودجه بسیار اندک توانستیم یک رویداد خوب و ورزش بانوان ایجاد کنیم. کانالی در سازمان صدا و سیما ایجاد شد و استان ها باید در این شبکه سهم داشته باشند. توقع ما از استان اصفهان بسیار زیاد است تا بتواند هر روز به برنامه روزانه این شبکه کمک کند و اتفاقات بسیار خوبی در بحث سیما رخ خواهد داد.

کاظمی پور توان استان اصفهان را بسیار بالا و آوردن مدیران خوب و موفق ارزیابی کرد و گفت: در جلساتی که با مدیرکل ورزش و جوانان و استاندار اصفهان خواهیم داشت پیگیر و مطالبه گر خواهم بود. همچنین از مدیرکل ورزش و جوانان می خواهم با گذراندن دوره های آموزشی مربیگری و داوری منافع عمومی را همسو کند تا مشارکت و ظرفیت استان افزایش یابد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا