ورزشی

حسین المسلم با نونهالان شنا دیدار کرد

حسین مسلم با شناگران دیدار کرد

حسین مسلمان رئیس فدراسیون جهانی شنا و دبیرکل شورای المپیک آسیایی در آکادمی ملی المپیک با شناگران دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروزنگار، حسین مسلمان رئیس فدراسیون جهانی شنا و دبیرکل شورای المپیک آسیایی در آکادمی ملی المپیک با شناگران دیدار کرد.

محسن رضوانی در این نشست گفت: آقای مسلمان قهرمان سابق شنا بود. زمانی که او رئیس فدراسیون جهانی شد، یک هدف شنا برای همه تعیین کرد که بسیاری از مردم را نجات داد. کشور ما یکی از کشورهای میهمان رئیس فدراسیون جهانی است. طرح شنا با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک ایران به روی همگان گشوده شد.

حسین المسلم رئیس فدراسیون جهانی شنا نیز در دیدار با نونهالان گفت: در سال 74 همراه با تیم شنای کویت در ایران در بازی های آسیایی حضور داشتم. اکنون شناگران جوان این شانس را دارند که بهتر از من و تیم شما افتخار کنند. شما باید سخت تمرین کنید، خوب غذا بخورید، خوب استراحت کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید. مهم پیروزی نیست، بلکه بهترین عملکرد است.

وی افزود: طرح شنای همه از 6 ماه گذشته در فدراسیون جهانی آغاز شده و اولویت و هدف ما برای نسل آینده یعنی نوجوانان است. شما این فرصت را دارید که با حمایت دولت، کمیته ملی المپیک، فدراسیون و خانواده خود در ایران باشید.

رضا صالح امیری نیز در این نشست گفت: اولین فردی که در دنیا شنا می کند مهمان شماست و امروز باید به یاد شما باشد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا