فرهنگ و هنر

حسین سلیمانی: «جناب عالی» ۸۸ درصد رضایت مخاطب داشته است

امروزنگار/ خراسان رضوی یک بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به رضایت 88 درصدی شنوندگان تلوبیون پلاس از سریال «عالیجناب» گفت: جنابعالی جرأت کردید اهالی هنر برای اولین بار درباره نظام اداری کشور صحبت کنند.

حسین سلیمانی در برنامه جشن های رمضان که شامگاه ۲۸ فروردین از شبکه پنج سیما پخش شد، با اشاره به فعالیت های خود در ۲ سال گذشته گفت: در ۲ سال گذشته اتفاقات خوبی برای من افتاده است. این موضوع انتخاب پیشنهادات را برای من سخت کرد. بر این اساس مجبور شدم بسیاری از پیشنهادها را رد کنم.

وی با اشاره به ایفای نقش بابک در سریال «عالیجناب» گفت: جنابعالی فرصت مبارکی بود و این بود که هنرمندان برای اولین بار این جسارت را پیدا کردند که درباره نظام اداری کشور صحبت کنند. قطعا مخالفت های زیادی با صداوسیما برای پخش چنین اثری وجود داشت و فشار زیادی برای پخش نشدن آن وجود داشت، اما صداوسیما همچنان پشت این سریال ایستاد و به هر حال توانستیم آن را از طریق تلوبیون پلاس پخش کنیم.

سلیمانی گفت: خدا را شکر بیننده خوبی داریم. همکاری با عادل تبریزی کارگردان و مصطفی رضوانی تهیه کننده سریال اتفاق خوبی بود. همچنین حضور در کنار امیرحسین رستمی، بیژن بنفشه خواه، مهوش وقاری و بسیاری از بازیگران افتخاری این سریال از جمله بازیگران پیشکسوت مشهدی، آنقدر برایم لذت بخش بود که متوجه نشدم پایان دو ماه از ساخت فیلم درگیر است.

این بازیگر سینما و تلویزیون اظهار داشت: سریال جنابعالی در تلویزیون 88 درصد رضایت مخاطبان را دارد و تاکنون بازخوردهای بسیار خوب و عجیبی از افرادی دریافت کرده ایم که تصورش را هم نمی کردیم. وقتی سریال ناخواسته تحت فشار است که برخی از آنها نمی خواهند پخش شود، اتفاق بهتری می افتد.

وی با اشاره به تغییر رویکرد رادیو گفت: اتفاقی که اخیراً در رادیو افتاده و در سال‌های اخیر بسیار نادر بوده این است که اگر مشکلی در مدیریت و فضای جمعی وجود داشته باشد، به راحتی و جسورانه درباره آن صحبت می‌کنند. . شماره سریال جناب عالی بر اساس این دیدگاه به مرحله پخش رسیده است.

مهوش وقاری: اعلیحضرت سخنان مردم را خوانده اند

مهوش وقاری دیگر بازیگر این سریال جناب عالی در این برنامه گفت: احساس می کنم ایفای نقش در این سریال یکی از لذت های من بود. بعد از سال ها عدم فعالیت، سریال جناب عالی اولین کاری بود که جلوی دوربین رفتم. من با یک تیم بزرگ کار کردم و احساس می کردم در کنار خانواده ام هستم زیرا کارگردان، تهیه کننده و همکار خوبی بودم.

وی گفت: برای تولید و پخش سریال معظم له تلاش های زیادی شده است. فکر می کنم این سریال تنها چیزی است که دل مردم را می گوید و می توان به آن اعتماد کرد. بر این اساس از مخاطبان می خواهم به تماشای آن بنشینند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا