استانی

حمایت از شرکت های دانش بنیان از اولویت های امور مالیاتی قزوین است

حمایت از شرکت های دانش بنیان از اولویت های امور مالیاتی استان قزوین است

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین گفت: در راستای تحقق برنامه کاری مقام معظم رهبری و شعار سال، حمایت از شرکت های دانش بنیان در اولویت قرار دارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی امروزنگار از قزوین; نشست تخصصی شورای هماهنگی واحدهای زیرمجموعه وزارت اقتصاد و دارایی استان با پارک علم و فناوری قزوین با هدف تبیین توانمندی ها و مشوق های قانونی حمایت روز چهارشنبه در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد. آن را شرکت های دانش بنیان

در این جلسه متهم پیله فروش معاون اقتصادی استاندار، خلیلی خواه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، عباسپور مدیرکل امور مالیاتی، نیک روشت رئیس کل گمرک، مانداری رئیس کل گمرک حضور خواهند داشت. شورای هماهنگی بانک ها، حیدری مدیر جمع آوری و فروش اموال، چگینی رئیس شورای هماهنگی بیمه استان و جمعی از شرکت های مطلع حضور داشتند. راهکارهایی برای رفع آنها و رفع موانع با حضور مدیران دستگاه های اجرایی بررسی شد.

عزیزالله عباسپور در این نشست گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان از برنامه های مهم اداره کل امور مالیاتی استان قزوین است تا بتوانیم در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین از آمادگی این اداره کل برای حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: مجموعه کارشناسان و همکاران اداره کل امور مالیاتی استان قزوین آمادگی کامل برای همکاری با دانش بنیان را دارند. شرکت های تاسیس شده تا از تسهیلات و مشوق های مالیاتی برخوردار شوند.

عباسپور بیان کرد: با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید دانش بنیان، در این اداره کل نیز رویکرد تعاملی داریم و با استفاده از ظرفیت های قانونی سعی در خدمت رسانی به واحدهای تولیدی و خدماتی استان با تمام توان داریم. اشتغال و تولید استان.

دستگیری

وی یادآور شد: با توجه به توانمندی های پیش بینی شده در قانون، استفاده از معافیت ها و مزایای قانونی مستلزم تکمیل تکالیف قانونی است و شرکت های دانش بنیان که از معافیت های مالیاتی استفاده می کنند باید به وظایف مقرر در قانون گذار از جمله اعلام وقفه و توجه عمل کنند. . با ارائه مدارک لازم

مدیر کل امور مالیاتی استان قزوین گفت: در صورت استنکاف فعالان شرکت های مطلع از ارائه اظهارنامه، از تسهیلات تشویقی و پیش بینی برخوردار نخواهند شد، لذا تاکید می کنیم این اقدامات باید انجام شود.

عباسپور یادآور شد: به دنبال مالیات واقعی هستیم و برای تسهیل امور مقرر، مجموعه ای با هم به امور مالیاتی شرکت های دانش بنیان بپردازند.

در پایان این نشست فعالان شرکت دانش بنیان مشکلات و سوالات خود را مطرح کردند و مهدی طاهرخانی معاون حسابرسی مالیاتی اداره کل به سوالات مالیاتی حاضرین پاسخ داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا