جامعه

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناوری شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد و گفت: از همه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند و خلاقیت و نوآوری را ارائه کنند. برنامه ریزی برای توسعه ورزش شهروندی و کمک به ایجاد سلامت و نشاط در جامعه.

به گزارش امروزنگار، اوجاقی این رویداد را گامی در جهت پاسخگویی به نیازهای ورزشی شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپورت با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور برگزار شد. «استفاده از ابزارهای نوین برای تشویق «توسعه فعالیت‌های بدنی شهروندان» و «استفاده از ابزارهای نوین برای معرفی، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و اماکن ورزشی» و «نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه‌های ورزشی».

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه بهترین خدمات به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای دستیابی به آن نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود ضروری است. در نقشه راه آینده خوب

وی ادامه داد: در این راستا مهمترین مشکلات و چالش ها در حوزه ورزش شهروندی و همچنین مجموعه های ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر نیاز به رعایت الزامات رهبری زمینه ساز برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها شد.

اوجاقی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های اخیر اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته دو رویداد فناوری در حوزه ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورتک» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک بسیار موثری برای ایجاد انگیزه و تشویق کلاس های مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا بوده است، حاصل برگزاری چنین رویدادهایی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: با تمام توان از استارت آپ های خود که در این زمینه فعالیت می کنند حمایت خواهیم کرد تا با سیاست های شهرداری و اجرای اقدامات مدیریت شهری به اهداف سازمان ورزش دست پیدا کنند. .

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان دانست و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم شهریور و دوازدهم شهریور آغاز می شود و وبینار افتتاحیه و پرسش و پاسخ از طریق آدرس فوق برگزار می شود. همچنین آخرین مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی ها 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام می شود و به برندگان جوایز ارزنده ای اهدا می شود. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا