ورزشی

خروج فینال بازها و ورود فینالیست ها به پرسپولیس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، یحیی گل محمدی زمستان سال گذشته با قبول هدایت پرسپولیس توانست پرسپولیس را به چهارمین قهرمانی برساند. ترقی خواه در مسابقات لیگ برتر و ثبت یک رکورد جدید در تاریخ این مسابقات برای سفیدها ثبت نام.

سرمربی پرسپولیس پس از کسب اولین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر ، به دلیل شیوع ویروس کرونا ، شانس کمی در پوشش نقاط قوت و ضعف تیم خود در لیگ قهرمانان آسیا دارد. مارس در قطر برگزار شد.

گل محمدی ، خطاب به جدایی علیرضا بیرانوند ، مهدی ترابی و علی علیپور ، تغییراتی در لیست خرید ایجاد کرد و مازاد خود ساخته است تغییر بزرگی در تیم او ایجاد کنید.

ستاره ها رفتند و به لبه ها آمدند

باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی در لیگ برتر ، علی علیپور را وداع گفت ماریتیمو پرتغال و مهدی ترابی دور هم جمع شدند تا به قطری العربی بروند. تیم همچنین علیرضا بیرانوند را به دلیل توافق با رویال کاهش داد آنتورپ بلژیک ستاره های خاص خود را نداشت جزو بهترین های پرسپولیس از دست رفت. جدایی این بازیکنان باعث حواشی زیادی در اطراف پرسپولیس شد اثبات شده و یحیی گل محمدی مهدی رسول پناه ، رئیس وقت تیم را تهدید کرد که از رسیدگی به امور جاری باشگاه استعفا خواهد داد.

خریدهای بزرگ را برای آسیا شروع کنید

همین فشارها مدیران باشگاه پرسپولیس را بر آن داشت تا در اوایل نقل و انتقالات تابستان تلاش زیادی انجام دهند تا بازیکنانی را که یحیی گل محمدی محسوب می شوند ، جذب کنند. حامد لک ، عیسی الکثیر ، سعید آقایی ، احسان پهلوان ، میلاد سرلک ، علی شجاعی و آرمان رمضانی هفت این بازیکنان پرسپولیس بودند که به پرسپولیس پیوستند تا این تیم برای ادامه لیگ قهرمانان 2020 با یک مجموعه کامل به قطر برود.

فینالیست ها رفتند ، فینالیست ها آمدند

یحیی گل محمدی در مورد پرسپولیس تصمیم گرفت که علیرضا بیرانوند ، علی علیپور و مهدی ترابی را نیز از دست داد آسم مسیحی اوساگونامحمد نادری ، محسن ربیع خواه و محمد انصاری تاکنون از حضور در بازی های آسیایی محروم بوده اند عدد کسانی که با پیراهن این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده اند باید از عضویت در قرمزها محروم شوند.

بازیکنان جدید ، هر چند بخش آنها به همراه باتجربه ها توانستند عملکرد قابل قبولی در این رقابت ها داشته و پرسپولیس را دوباره به فینال برسانند.

بوسه وحشیانه آقای شجاع!

شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس که عملکرد فوق العاده ای با پیراهن تیم داشت پس از دعوت به تیم ملی ایران تصمیم به جدایی گرفت. سفیدها و ملاقات الریان قطر زمام امور را در دست گرفت. هرکسی که بعد از هر گل مقابل تیم رقیب پرسپولیس آرم پیراهن این تیم را بر تن کند شما وقتی می بوسید امضای قرارداد با تیم قطری همین کار را انجام داد تا حاشیه کافی در فضای مجازی به مدافع تیم ملی ایران برسد.

یحیی گل محمدی تلاش زیادی کرد تا گزینه مناسبی برای انتخاب جانشین خلیل زاده در قلب خط دفاعی تیمش پیدا کند ، اما این اتفاق نیفتاد.

محرومیت از آل کثیر و انتخاب جانشین جانشین خود!

عیسی آل کثیر که به جای علی علیپور به پرسپولیس آمده بود ، در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن عملکرد درخشانی داشت. پرسپولیس داشت اما خوشحالی بحث برانگیز پس از گل او به پاختاکور ازبکستان ، مهاجم شش ماهه پرسپولیس را از AFC محروم کرد تا پرسپولیس بتواند در انتخاب مکان برای این بازیکن تجدید نظر کند.

پرسپولیس به درخواست گل محمدی با محمد شریفی بازیکن جوان سایپا در فصل گذشته و مهدی مهدی .انی آن سال قبل از آگ واراژدین کرواسی قراردادی امضا کرده است که در این فصل به این تیم در لیگ برتر کمک می کند.

سفیدها رسیدن به سرمایه گلات قهرمانی (پنجمین قهرمانی) ترقی خواه) تلاش خود را با جذب 9 بازیکن و ترک هفت بازیکن آغاز کنید بزرگترین آوارگی در مقایسه با سالهای گذشته

دکمه بازگشت به بالا