اقتصادی

خسارت میلیون‌دلاری به شرکت‌های بازرگانی با شماره حساب جعلی

پیش فاکتورهای مشابه پیش فاکتور اصلی را می توان با شماره حساب جعلی شریک خارجی با هک کردن ایمیل داخلی یا خارجی و آسیب میلیون ها دلار ارسال کرد. مطمئن شوید که شماره حساب برای هر اندازه ای درست است.

به گزارش امروزنگار ، دلایل مختلفی مانند به دست آوردن شهرت ، از بین بردن قدرت آنها ، از بین بردن محتوای مخالفان یا آزار و اذیت مردم همیشه به هک یا حذف برخی سایت ها علاقه مند است. در مورد چنین هکرهایی اغلب تصور اشتباهی وجود دارد و روش هایی که معمولاً برای هک وبلاگ ها استفاده می شود بسیار ساده و رایج است و با کمی دقت می توانند محتوا و محتوای وب سایت را در برابر افراد مخرب محافظت کنند.

با توجه به موارد ارجاع شده به مرکز ماهر (امداد حوادث رایانه ای و مدیریت هماهنگ) ، اخیراً اشاره شد که پیش فاکتورهای مشابه پیش فاکتور اصلی با شماره حساب جعلی شریک خارجی ارسال می شود. این حملات در درجه اول از طریق هک داخلی ، خارجی یا ایمیل رخ می دهد و گاهی میلیون ها دلار به یکی از طرفین خسارت وارد می کند. به این منظور ، به شرکت های تجاری داخلی که دارای تراکنش های مالی بین المللی هستند اکیداً توصیه می شود قبل از واریز مبلغی به حساب طرف خارجی ، از صحت شماره حساب از طریق کانال های غیر ایمیلی (مانند تلفن ، واتساپ و غیره) اطمینان حاصل کنند.

هکرها سعی می کنند با ارسال ایمیل و پیام های متنی کاربران را فریب دهند تا نام کاربری و رمزهای عبور خود را دریافت کنند. هکرها تمام تلاش خود را می کنند تا ایمیل ها تا حد امکان واقعی به نظر برسند. اما با کمی دقت می توانید متوجه شوید که ایمیل ها جعلی هستند. ایجاد صفحات فیشینگ یکی از رایج ترین روش های سرقت اطلاعات کاربران وب سایت های مختلف در سراسر جهان است. به این ترتیب ، هکرها صفحاتی را طراحی می کنند که بسیار شبیه به یک صفحه اصلی یا صفحه ورود کاربران هستند و آن را در آدرسی قرار می دهند که شبیه آدرس سایت اصلی است. آنها چنین صفحاتی را به طرق مختلف مانند ارسال ایمیل یا چت برای قربانیان خود ارسال می کنند و در این میان ، گاهی اوقات افراد بدون توجه به آدرس اصلی صفحه بالا ، رمزهای عبور خود را در این صفحه وارد می کنند که در نهایت به هکر داده می شود به

این یکی از رایج ترین روش ها برای هک کردن ایمیل ها یا سرقت اطلاعات مالی افراد است. بررسی نوار آدرس مرورگر و بررسی صحت آدرس وب سایت می تواند بهترین راه برای جلوگیری از چنین تهدیدی باشد زیرا در آستانه وارد کردن اطلاعات مهم مانند رمز عبور در یک صفحه هستیم. سایت ها و وبلاگ های مرتبط با هک مملو از نرم افزارهای جاسوسی و بدافزارهایی است که هدف آنها سرقت گذرواژه های ایمیل است.

هک کردن ایمیل های افراد می تواند گامی م towardsثر برای سرقت اطلاعات مربوط به وب سایت ها باشد. دقت در به دست آوردن و اجرای فایل ها به طور خاص و استفاده از نسخه های به روز نرم افزار ضد ویروس و فایروال می تواند خطرات چنین تهدیدی را تا حد زیادی کاهش دهد. رایانه های متداول مانند رایانه های کافه ها یا دانشگاه ها بهترین گزینه برای نصب نرم افزارهای جاسوسی و سرقت اطلاعات کاربران هستند و کاربران این رایانه ها بیشتر تهدید می شوند و اطلاعات مهمی را سرقت می کنند.

بنابراین ، تا آنجا که ممکن است ، اطلاعات مهم خود را در کافه ها یا رایانه های دانشگاه وارد نکنید ، یا حداقل در صورت ورود ، رمز عبور خود را در مدت زمان کوتاهی تغییر دهید. حدس زدن و آزمایش چندین گذرواژه یکی از راه های هک شدن است. افرادی که گذرواژه های ساده مانند نام کاربری یا نام واقعی خود یا اعداد قابل اندازه گیری ساده را انتخاب می کنند ، بیشتر احتمال دارد اطلاعات آنها را بدزدند. بنابراین شما باید رمزهای عبور مناسب و پیچیده را انتخاب کنید.

آنها همچنین روشهایی برای نظارت بر ترافیک شبکه و مشاهده گذرواژه هایی هستند که توسط کارکنان یک شرکت یا سازمان توسط افسران فنی شبکه یا فریب ماموران پشتیبانی سایت یا شرکت و همچنین فریب کاربران زشت با هک وب سایت افراد دیگر با وارد کردن رمز عبور شخصی شما انجام می شود. در مواردی ، آنها به محتوای وبلاگ آسیب رسانده اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا