جامعه

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به زیست‌بوم دانش‌بنیانی کشور توانمند می‌شوند

دانشجویان و فارغ التحصیلان برای پیوستن به اکوسیستم دانش بنیان کشور توانمند می شوند

اشتغال و فعالیت دانشجویان و فارغ التحصیلان در اکوسیستم دانش بنیان؛ یکی از اقدامات مربوط به تقویت نظام فکری، دانشی و تخصصی در کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری امروزنگار؛ نیروی انسانی آموزش دیده و با استعداد که مهمترین سرمایه کشور است و می تواند بهترین پاسخ به نیازها و چالش های کشور در زمینه های مختلف فناوری باشد. بر این اساس؛ ستاد توسعه بیوتکنولوژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تقویت و توانمندسازی این افراد اقدام به برگزاری دوره هایی برای ورود دانشجویان و دانش آموختگان به اکوسیستم دانش کرده است.

دوره هایی با هدف فعالیت و اشتغال در اکوسیستم دانش بنیان کشور در زمینه های مختلف از جمله «تجهیزات پزشکی و سلامت هوشمند»، «بیوتکنولوژی»، «ساخت، تولید و مواد پیشرفته»، «کشاورزی و غذا»، «کارشناسان تبلیغاتی خواهند بود. “و دیجیتال مارکتینگ” و “کارشناسان فروش صنایع نوظهور و استراتژیک” در.

دوره های آموزشی با هدف توانمندسازی و آماده سازی این افراد برای ورود به مشاغل فناوری، فعالیت در واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های دانش بنیان و مدیران محصول مجتمع های صنعتی طراحی شده است.

این دوره‌های آموزشی به نحوی از نقش‌آفرینی مؤثرتر توانمندی‌ها و سرمایه‌های انسانی کشور حمایت می‌کند و به این افراد کمک می‌کند تا مختصات نقش‌آفرینی خود را مشخص کرده و با تواضع در برابر توانایی‌های خود در جایگاه مناسبی قرار گیرند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنند.

https://xyzplatform.ir/

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا