ورزشی

درویش: اسناد جدید درباره رادوشویچ را به دادگاه می دهیم

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ رضا درویش در حاشیه دیدار پرسپولیس مقابل مس کرمان در خصوص شرایط باشگاه مانند رادوشوویچ گفت: ابتدا به شهدای هموطنمان که تحت فشار شدید قرار گرفتند و توسط اراذل و اوباش ملحد به شهادت رسیدند تسلیت می گویم. برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

وی افزود: در یکی دو هفته آینده فکر می کنم به پرونده رادوشوویچ رسیدگی شود. احتمالا من و حسینی از روابط بین الملل باشگاه به دادگاه CAS برویم. ما باید مدارک جدیدی را که قبلاً پرداخت کرده ایم و او تکذیب کرده است، بپذیریم. همچنین قانون می گوید اگر زمانی که قرارداد دارد با باشگاه دیگری قرارداد بست قطعا از کل مبلغ قرارداد کسر می شود. ما به دنبال این هستیم که این حقوق از دست رفته ملت و هواداران پرسپولیس را به خزانه پرسپولیس برگردانیم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه سفارت سوئیس به باشگاه پرسپولیس روادید نداده است، گفت: وقتی از شما دعوت می کنند بیایید و اوضاع را مدیریت کنید غیرقابل تصور است. ویزا را داده اند، اگر لازم باشد وکیل بین المللی داریم و می توانیم استفاده کنیم.

وی در مورد کشوری که کمپ بیگانگان پرسپولیس در آن نگهداری می شود، گفت: هنوز مشخص نیست. 2-3 تا درخواست داریم باید بررسی کنیم ببینیم گل محمدی کدام را تایید می کند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص انتقاد یحیی گل محمدی از کیفیت زمین تهرانسر گفت: آنها در آنجا تمرین کرده اند و مشکلی ندارند. زمین نوساز است و باید روی آن کار شود تا به شکل مورد نیاز تیم فنی برسد. آنها تمرینات خود را در زمینی آغاز کرده اند که هرگز استفاده نشده و چمن تازه است.

درویش در خصوص اینکه در مصاحبه ای به بازیکنی اشاره کرد که قراردادش بین 3 تا 5 میلیارد بود و بعد از آن هم بیشتر بود و اگر با مدیر برنامه هایش مشکل داشت، گفت: به هر حال اگر قرار بود اسمش را بگوییم. مایلم بگویم. بحثی شد که گفتند همه شما را جذب کردید، گفتم نه، ما چیزی که در حد توان باشگاه بود جذب کردیم. شاید باشگاه دیگری حاضر باشد برای بازیکنی مبالغ هنگفتی بپردازد اما ما طبق استانداردهایی که برای باشگاه خود داریم انتخاب می کنیم. گفتیم 4-5 میلیارد می دهیم اما گفت 15 میلیارد جای دیگر می دهند، گفتیم به آن باشگاه هم برو.

وی در خصوص درصد پرداختی به بازیکنان گفت: حداقل 30 درصد به خارجی ها پرداخت شد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره وضعیت حساب این باشگاه گفت: تمام حساب های ما مسدود است.

درویش با بیان اینکه به محمد انصاری یک چک داده شد و آن را به خیریه نیز اهدا کرد، گفت: چک ندادیم، چند چک گرفت و اگر نوبت به او برسد، پاس را تضمین می کند.

258 258

دکمه بازگشت به بالا