ورزشی

در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان هستیم/ بازی سختی با الاهلی داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی تیم های فولاد خوزستان و شباب الاهلی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما و الاهلی در بازی قبل به تساوی رسیدیم. روی کاغذ همه فکر می کردند الاهلی به راحتی می تواند تیم ترکمنستان را شکست دهد اما از همان روز اول گفتم گروه ما سخت ترین گروه مسابقات است. تیم های این گروه به هم نزدیک هستند و سخت ترین گروه برای صعود هستند. امیدوارم به اوج برسیم

سرمربی فولاد ادامه داد: می دانیم بازی سختی با تیم مستعد و قدرتمند الاهلی داریم. من فوتبال امارات را می شناسم و می دانم که بازی سختی است. الاهلی همیشه یکی از تیم های خوب امارات بوده است. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و حداکثر امتیاز را کسب کنیم. مثل بازی قبلی که نشان دادیم با هر نیرویی می توانیم به هر حریفی فشار بیاوریم. برای موفقیت باید تمرکز داشته باشیم و تمام تلاشمان را بکنیم.

نکونام: برای این بازی تیم ما باید بهتر و بهتر آماده شود. بازی اول همیشه سخت است. نکته جالب برای من این بود که ساعت 20:15 بازی کردیم که هوا گرم بود و رطوبت هوا زیاد بود اما داور وقت استراحت نداشت. برای بازی بعدی که دیرتر بود استراحت کردند و برای تماشای آن به ورزشگاه رفتم. شگفت زده شدم. از افسران خواستیم که شرایط یکسانی برای همه کارکنان داشته باشند. ما می دانیم که در یک تورنمنت به چند بازی نیاز داریم و چقدر استراحت داریم و چه چیزی بسیار مهم است. بازی اول برای ما تمام شد. ما از نقاط ضعف خود برای بهبود استفاده کردیم و نقاط قوت خود را شناختیم. ما هم باید از بدشانسی بگذریم.

عارف آغاسی بازیکن تیم فولاد نیز در این نشست خبری گفت: الاهلی تیمی حرفه ای با بازیکنان خارجی خوب و حریفی سرسخت و سرسخت است. می توانستیم بازی با الغرافه را ببریم. ما نشان دادیم که تیمی همدل هستیم. چند بازی اول نشان داد که صعود به گروه سخت است اما شانس ما نسبت به سایر تیم ها بیشتر است.

دکمه بازگشت به بالا