فرهنگ و هنر

در شب قدر پیام وحی را شنیده و به آن عمل کنیم

استادی به سمینار و دانشگاه گفت: شب قدر برای همه کسانی که پیام مهم نشر را می شنوند و به آن عمل می کنند، شب پر برکت و خواندنی خواهد بود. امیدواریم همگی متقی باشیم و تمام تلاش خود را بکنیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمد پیکری، استاد حوزه و دانشگاه در گفت وگو با امروزنگار، درباره اهمیت شب بیست و یکم و نزول قرآن کریم در این شب، اظهار کرد: بعثت پیامبر اکرم (ص) است. . هدايت پيامبر(ص) به تدريج طي 23 سال تبيين شد، اما نور قرآن در اين شب قدر با هم بر قلب پيامبر اكرم(ص) نازل شد و اين معجزه پيامبر اكرم(ص) است. نشانه قدرت خداوند

بر این اساس، این استاد سمینار و دانشگاه با تقدیم و تقدیم این معجزه به رسولش، قدرت خدای متعال را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام پیکری تاکید کرد: مسلمانان و شیعیان با قرآن در شب قدر قدرت می گیرند، اما قدرت واقعی در اختیار کسی است که مهمترین پیام را در قرآن دارد که خداوند در آن می فرماید: زمین ماندگار است. “.

وی افزود: ما شیعیان مفتخریم که مولای متقیان امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع) اولین امام ماست و از ایشان در قرآن الگو می گیریم و این شخص را برای ما می دانیم. مقدمه تقوا و پرهیزگاری باشد و امام علی (ع) از مردم باشد.» تقوا بود ما تلاش می کنیم که شیعه و پرهیزگار باشیم و در برابر گناه خویشتن دار باشیم و با پیروی از این امام زمان به همان چیزی که در قرآن داریم برسیم.

استاد حوزه های علمیه و دانشگاه گفت: شب قدر زمانی که پیام مهم نشر را با گوش خود بشنود و به آن عمل کند، شب پر برکت و خواندنی خواهد بود. امیدواریم همگی متقی باشیم و تمام تلاش خود را بکنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا