ورزشی

دستور ویژه نمایندگان اهواز برای بازسازی ورزشگاه ۱۶ هکتاری

امروزنگار / خوزستان با دستور ویژه نمایندگان مردم اهواز ، بازسازی ورزشگاه 16 هکتاری در اولویت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان قرار گرفت.

مجتبی یوسفی و سید کریم حسینی ، نمایندگان خانواده اهواز در مجلس شورای اسلامی ، امروز (10 فروردین) از ورزشگاه 16 هکتاری اهواز بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت این ورزشگاه قرار گرفتند که براساس خواسته های خانواده اهواز برگزار شد. .

به گزارش امروزنگار ، در این بازدید مقرر شد با توجه به امنیت ورزشگاه ، روشنایی زمین فوتبال ، ساخت حلقه پیاده روی خانوادگی و احداث پارک خانوادگی ، بازسازی این ورزشگاه در اولویت باشد. . که مردم می توانند در این ورزشگاه در شرایط عالی عمل کنند. برای انجام ورزش.

همچنین مقرر شد هزینه های روشنایی زمین فوتبال ، ساخت حلقه پیاده روی خانوادگی و ساخت یک استادیوم خانوادگی در ورزشگاه با مشارکت اداره کل ورزش استان و نمایندگان اهواز (یوسفی و حسینی) تأمین شود.

طرح ایجاد حلقه پیاده روی خانوادگی و احداث پارک خانوادگی در ورزشگاه از برنامه های پیش بینی شده اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برای استفاده بهینه از ورزشگاه 16 هکتاری است.

ساخت زمین چمن مصنوعی و بازسازی جایگاه تماشاگران از دیگر مواردی است که اداره کل در نظر دارد تا حد امکان از ورزشگاه 16 هکتاری اهواز مراقبت کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا