ورزشی

دوست دارم ذوب آهن در لیگ بماند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، ساکت الهامی در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: این پیروزی را به همه هواداران تبریک می گویم که توانستیم عیدی خوبی به آنها بدهیم.

وی گفت: “روزی که من آمدم ، با طرفداران میثاق توافق کردیم که تا انتها در راه باشیم و این پیروزی را به آنها تبریک می گویم ؛ این عید یک قهرمانی برای هواداران بود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی را دنبال می کند: دستان هر یک از بازیکنان می بوسم این بازیکنان باید مورد احترام همه قرار بگیرند زیرا آنها از 11 بازی در نیم فصل 22 امتیاز گرفتند و زحمت کشیدند و این امتیاز نیز در سطح سپاهان ماست.

وی گفت: من از مالک عزیز حدادیان ، یک مدیر با استعداد با دانش ، که به تیم در رسیدن به وضعیت فعلی خود کمک کرد ، تشکر می کنم.

فولاد تیمی با اصالت است

الهامی افزود: به تیم خوب ذوب آهن تبریک می گویم می من می گویم جای آنها نباید اینجا باشد و از فلسفه بازی با اصالت ناشی می شود ، تیمی که در آسیا دوم شد و جایگاهش اینجا نیست.
وی گفت: ذوب آهن از پشتیبانی مالی و مدیریتی خوبی برخوردار است اما فوتبال همیشه رونق و شلوغی دارد و غم و اندوه آن همیشه مایه خوشحالی بوده است.
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: تبریک به آقای مجتبی حسینی می من می گویم او امتیازات بیشتری نسبت به تیم سیزدهم و چهاردهم کسب کرد اما برگشتن لیگ سخت است و آقای حسینی کار سختی داشت.
وی در مورد وضعیت داوری گفت: کمیته داوران و آقای افشاری این بازی را به داوری فغانی دادند و درست است که بازیکن ما سوخته است اما من به این داور افتخار می کنم.

دکمه بازگشت به بالا