ورزشی

دوست داشتم «آزمون» به انگلیس برود/ با تراکتور دنبال قهرمانی هستم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، «آقای … بردیفاخیرا به عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز انتخاب قرار داده شده، سابقه کار در تیم ها مارس مالش در کازان و روستوف روسیه نیز تعهد قزاقستان را دارد.

بردیف سرمربی سابق سردار آزمون روسیه در جدیدترین گفتگوی خود درباره حضور این بازیکن در این تیم لورکوزن این بازیکن آلمانی گفت ترجیح می دهد مهاجم ایرانی به لیگ برتر انگلیس برود.

این مربی باتجربه همچنین حضور سردار آزمون در ترکیب تراکتورسازی را تکذیب کرد تاکید که با این تیم به دنبال قهرمانی در لیگ ایران است.

بردیف در بخشی از گفتگوی خود با برنامه کامنت.شو در پاسخ به این سوال که آیا از پیشرفت سردار آزمون راضی است؟ گفت: بیشتر از این می خواستم.

شش در مورد اثر آن با تصمیم سردار آزمون برای انتخاب کارکنان بیشتر لورکوزن وی تصریح کرد: همیشه با او در ارتباط هستیم اما خودش این تصمیم را گرفته است. نه من و نه پدرش آن را نگرفتیم انتخاب کارکنان جدید ما دروغ نگفتیم.

این مربی ترکمنستان است اصلی وی یادآور شد: من طرفدار رفتن سردار به انگلیس بودم. گزینه هایی وجود داشت. او می خواست از آلمان به عنوان سکوی پرتاب استفاده کند.

شایعه شده است که شما صاحب برخی از حقوق این آزمون هستید. بردیف وی در پاسخ گفت: حتما شایعه شده است. از نظر مالی کاری به سردار ندارم.

من دوست دارم

آن را نیز در باره چرا تست در سن 20-21 از انتقال به تیم ها چون دورتموند، اورتون، ناپل را رد کردی؟ وی گفت: به عنوان بازیکن آمادگی این انتقال ها را نداشت. برای تصمیم گیری فوری باید از نظر ذهنی آماده باشید.

این یکی مربیه تاکید آن تست برای هماهنگی و سازگاری تیم بیشتر لورکوزن او به زمان نیاز دارد و امسال می تواند برای او در آلمان بهتر باشد.

بردیف در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا کشور ایران به کار خود ادامه دهد؟ انتخاب انجام داد؟ وی گفت: ابتدا پیشنهاد ایجاد زیرساخت ارائه شد. تصمیم گرفتیم به آنجا برویم. به ایران رفتیم و توافق کردیم که پیشنهاد سرمربی شدن هم مطرح شد. من هنوز پاسخ نهایی را نداده ام که دقیقا در چه سمتی کار خواهم کرد. (این مصاحبه ظاهراً چند روز پیش است بردیف هنوز رسما به عنوان سرمربی معرفی نشده است)

وی نقش سردار آزمون در انتقالش به ایران را تکذیب کرد و گفت: به دلیل مالک باشگاه تراکتورسازی از سال ها من قبلا او را می شناختم، بنابراین این پیشنهاد را پذیرفتم.

سرمربی تراکتورسازی گفت که از حضور در تراکتور و انتخاب هیچ ترسی از این چالش جدید وجود ندارد، دوران حضور او او به بیان و دفاع از عملکرد خود در تیم قزاقستان پرداخت. بردیف گفت: از حوادثی که در اشتیاق این اتفاق افتاد، اما من پشیمان نیستم انتخاب ایران یک چالش است. چرا که نه. ما از این نمی ترسیم. در حال حاضر ما برای مقام دوازدهم یا سیزدهم به ایران نمی رویم، بلکه برای قهرمانی به ایران می رویم.

به غیر از تراکتور پیشنهاد دیگری داشتی؟ بردیف وی در پاسخ به این سوال گفت: خیر، پیشنهاد دیگری وجود نداشت.

این مربی در ادامه صحبت هایش تاکید که هدفش شبیه شدن به دوران است حضور او Ag مالش در کازانتا خانواده تبریزی را برای تماشای بازی های این تیم به ورزشگاه بکشاند.

دکمه بازگشت به بالا