استانی

دولت سیزدهم بهره‌برداری از محور پاتاوه_ دهدشت و چهارخطه کردن این محور را مورد توجه قرار دهد

امروزنگار / کهگیلویه و بویراحمد نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت سیزدهم باید به عملکرد محور پاتاوه-دهدشت و چهار لمینت این پروژه ملی توجه کند.

حجت الاسلام سید نصیر حسینی در نشست نخبگان ، علما ، خانواده های شهدا ، ایثارگران و جمعی از مردم اظهار داشت: با استقبال از حضور رئیس جمهور و کابینه: کهگیلویه و بویراحمد بی اهمیت ، عشایری و استانهایی هستند که بیشترین حضور را در جنگ و در انتخابات و میادین انقلاب حضور داشت.

وی با اشاره به جمعیت و ویژگی های استان گفت: “در دوران طاغوت ، استان مورد ظلم و ستم شدید قرار گرفت. در 4 دهه انقلاب ، نظام خدمت کرد و مردم سپاسگذار انقلاب هستند. من در میان سیمان ، دولت درخشان عمل کرد. سیمان 100000 سیمان بود ، اما به 30 تومان کاهش یافته است.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: استان ما آنطور که باید و شاید در سایر مناطق مورد توجه قرار نگرفته و ممکن است در نظر گرفته نشده باشد و در کوتاه ترین زمان اجرا می شود ، اما در استان ما خود 10 سال و 20 سال طول می کشد. “برنامه های کاری در تولید و اشتغال نقش دارند.

امام جمعه یاسوج گفت: اجرای پروژه پاتاوه دهدشت و باند دوم آن و صدور دستور تکمیل سدهای تنگ سرخ و مارون 2 که در اشتغال و کشاورزی موثر است.

وی ادامه داد: تکمیل بیمارستان سی سخت ، لنده چرام و باشت نیز به همین ترتیب است که برای استان اعتبار خاصی نیاز دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از نیروهای استانی در سطح دولت ملی که قابلیت های خوبی در استان دارند و باید مورد استفاده قرار گیرند ، فکر می کنیم سرمایه انسانی استان پرداخت نشده است توجه

حسینی تاکید کرد: تأمین اعتبار آثار فرهنگی و مقابله با آسیب های اجتماعی و فعال سازی شهرک های صنعتی کارخانه های قند یکی دیگر از الزامات استان است.

وی ادامه داد: کاهش نرخ سود بانکی یعنی تورم و ورشکستگی شرکت های تولیدی به دلیل بالا بودن نرخ سود بانکی است ، بنابراین به این موضوع توجه کنید.

امام جمعه یاسوج گفت: شامل مشوق هایی برای مردم با قابلیت حل مشکلات در بحث مسکن ، اشتغال و بیمه زیرا استان مانند کشور به مردم آسیب رسانده است.

به گزارش امروزنگار ، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امیدوارم دولت انقلاب از نیروهای انقلابی برای آبادانی استان استفاده کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا