ورزشی

دو آزادکار ایران به نیمه‌نهایی صعود کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، رقابت های پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال (عمید) از ساعت 12 امروز (جمعه) در پونته ودرا اسپانیا در حال برگزاری است.

در پایان دورهای مقدماتی، امیرمحمد یزدانی در وزن 70 کیلوگرم و امیرعلی آذرپیرا در وزن 97 کیلوگرم با شکست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان در دور نخست با نتیجه 5 بر 4 از سد مانوئل خاندزارتسیان از ارمنستان گذشت. وی در دور بعد با نتیجه 9 بر 4 مقابل هورست لر قهرمان زیر 23 سال اروپا از آلمان برتری یافت و به دلیل پیروزی این چند برابر در دور بعد، نماینده کشورمان از رقابت ها کنار رفت. رقابت.

در وزن 65 کیلوگرم کیان محمودجانلو در اولین مبارزه مقابل حمزه آلاجه از ترکیه با نتیجه 7 بر 8 شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد. . برای کسب مدال برنز

در وزن 70 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 15 بر 5 تلقات سیرباز قهرمان آسیا از قزاقستان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 17 بر 7 از سد کوتا تاکاهاشی از ژاپن گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. یزدانی در این دیدار به مصاف یحیی توماس از آمریکا می رود.

در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی به دلیل نرسیدن به وزن قانونی از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم امیرعلی آذرپیرا در دور نخست واسیل سووا از اوکراین را با نتیجه 12 بر 2 شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله ریچارد واگ از مجارستان را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. آذرپیرا در این دیدار به مصاف ارطغرول آغا از آلمان می رود.

دیدارهای نیمه نهایی اوزان فوق ساعت 18:15 امشب برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا