ورزشی

رالی جذاب ست دوم را ایران از بلغارستان برد/ اوج حساسیت رقم خورد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات والیبال لیگ ملت ها به میزبانی ایتالیا در حال انجام است. تیم ملی والیبال ایران امشب ساعت 22 در آخرین بازی هفته دوم به مصاف تیم ملی بلغارستان رفت.

ولادیمیر آلکنو در ابتدای بازی از ترکیب متفاوتی استفاده کرد و میثم صالحی ، محمد طاهر وادی ، امیرحسین اسفندیار ، رضا عابدینی ، محمد موسوی ، بردیا سعادت و محمدرضا حضرت پور را به زمین فرستاد.

اولین مجموعه 25 تا 20 به نفع ایران

بردیا سعادت بازیکن والیبال 19 ساله کشورمان که در این بازی در ترکیب تیم برتر قرار داشت ، در نیمه اول وقفه فنی چهار امتیاز برای ایران به دست آورد. اولین وقت فنی بلغارستان را با نتیجه 8-5 به پایان رساند. سپس ایران موفق به جبران نقاط عقب افتاد و با درخشش بردیا سعادت ، نیمه دوم وقت استراحت فنی با نتیجه 16 بر 12 به سود ایران همراه شد. تیم ملی والیبال کشورمان اختلاف امتیازات خود را حفظ کرد تا در اولین ست بازی 25 بر 20 پیروز شود.

ست دوم؛ 33 به 31 به نفع ایران

بلغاری ها مانند ست اول شروع خوبی در شروع ست دوم داشتند و نیمه اول وقت استراحت فنی با نتیجه 8-5 به سود خود به پایان رسید. ایران همانند ست اول ، امتیازات از دست رفته را جبران کرد و محمد موسوی با کار سریع روی امتیاز 11 بازی را به تساوی کشاند و دفاع امیرحسین اسفندیار را 12 بر 11 به ایران راهنمایی کرد تا یک مربی بلغاری ها را به درخواست وقت استراحت برساند. در نیمه دوم وقفه فنی ، نتیجه 16-14 به سود بلغاری ها رقم خورد و سپس حریف توانست روند گلزنی خود را ادامه دهد و اگرچه 23-20 از ایران پیش بود ، نمایندگان آلکنو را به عقب فرستاد. با جایگزینی بردیا سعادت و پوریا فیاضی توسط امیرحسین اسفندیار و صابر کاظمی ، ایران با ارائه خدمات خوب و آبشارهای کاظمی موفق به ایجاد تعادل در کار شده است. رالی جذاب هر دو تیم تا 33 امتیاز ادامه یافت که تیم ملی کشورمان در آن عملکرد عالی داشت و این ست را با پیروزی 33 بر 31 به پایان رساند.

ادامه داد …

دکمه بازگشت به بالا