استانی

راهیابی دانشجویان مشهدی به مرحله نمایش عمومی جشنواره مد و لباس فجر

فرزانه فدایی در گفت و گو با خبرنگار آنا کرد، اظهار کرد: آثار مد و لباس دانشجویان گروه طراحی لباس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد وارد صحنه نمایشگاه عمومی یازدهمین جشنواره بین المللی فجر و لباس شد. در تهران

ادامه داد: یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با تاکید بر پیشینه تاریخی، فرهنگی و مذهبی ایران اسلامی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در راستای نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری برگزار می شود. با عنوان «تولید دانش مبتنی بر اشتغال» در بخش رقابتی از 18 تا 24 تیر 1401 در تهران برگزار شد.

یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد افزود: در این مورد آثار ارسالی از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد پس از انجام مراحل داوری به مرحله نمایشگاه عمومی در برج میلاد تهران راه یافت.

به گزارش آنا، دانشجویان طراحی لباس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد زیر نظر استاد فرزانه فدایی آثار معماری، مساجد، خانه های تاریخی، فرش، مینیاتور و همه چیز را از سرزمین مادری ما الهام گرفتند. فرهنگ و مفهوم اصیل ایرانی برمخیزد اسلامی به طراحی و تولید آثار هنری می پردازد و تاکنون در جشنواره های مختلف استانی و کشوری به مدارج قابل قبولی دست یافته است.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا