جامعه

روش‌هایی برای کنترل کرونا در مدارس

با بازگشایی مدارس به عنوان محل تجمع ، فراهم آوردن شرایط لازم برای حفظ سلامت مربیان ، دانش آموزان و سایر کارکنان (شامل 15 میلیون نفر در کشور) و کاهش مواجهه ، زنجیره تماس بیماری کووید را قطع می کنیم. مهم.

به گزارش امروزنگار ، به همین دلیل ، وزارت بهداشت توصیه هایی برای کنترل بیماری عروق کرونا قلب در مدارس ارائه کرده است که در آن آمده است: به منظور حفظ سلامت شخصی ، جلوگیری از از دست دادن ، پاره و در آغوش گرفتن یکدیگر و استفاده از ماسک برای همه همچنین نحوه استفاده صحیح از آن را توصیه و آموزش داده است.

همه ملزم به استفاده از ابزارهای شخصی هستند

مدرسه باید دستورالعمل های منظم و مکرر شستن دست ها با آب تمیز و صابون مایع را دنبال کند و از محلول الکل یا ژل بهداشتی دست برای معلمان ، کارکنان و دانش آموزان استفاده کند. در صورت امکان ، ژل یا محلول حاوی محلول ضد عفونی کننده دست بر پایه الکل را در هر کلاس درس بمالید.

کارکنان سرویس هنگام تمیز کردن باید از لباس محافظ ، ماسک و دستکش استفاده کنند. استفاده از تشخیص چهره یا کارت خوان را برای ثبت حضور فراموش نکنید. اگر دفتر حضور دارید ، می توانید ضدعفونی کنید.

از دستمال کاغذی یا دستکش برای لمس دکمه های بالابر استفاده کنید. هنگام عطسه یا سرفه بافت را فراموش نکنید. در صورت عدم وجود دستمال ، هنگام سرفه و عطسه از داخل آرنج استفاده کنید.

قبل از شستشو یا ضدعفونی کردن از تماس بین دست ها با چشم ، بینی و دهان خودداری کنید. در نمازخانه ها ، استفاده از آنلاین و موکت شخصی و رعایت فاصله ایمن ضروری است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا