جامعه

رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌های کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری هوا در کشور ، از رشد ابرها ، ساعت ها طوفان و وزش باد شدید در برخی از استان های کشور طی روزهای آینده خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت وگو با امروزنگار وی گفت: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش بینی ، تا پنج روز آینده هوای آرام و پایداری در بیشتر کشور حاکم است و وزش باد شدید و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده در عصر و اوایل شب در استانهای شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و از فردا (7 ژوئیه) امواج سطح متوسط ​​را از نوار شمالی کشور به همراه استانهای انتظار می رود آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در اردبیل زنجان با طوفان های رعد و برق پراکنده ، طوفان و وزش باد شدید گاهی به اوج ابر ابری البرز مرکزی برسند.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ، چهارشنبه (9 ژوئیه) بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر پیش بینی نمی شود.

وی گفت: از روز چهارشنبه (29 تیر) تا پایان این هفته سرعت باد در شرق کشور افزایش می یابد و باد و گرد و غبار در منطقه زابل پیش بینی می شود.

ضیاییان درباره وضعیت هوای تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (7 تیر) ابری صاف در نیمه و نیمه روز همراه با وزش باد با حداقل دمای 27 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه (تیر) 8) وزش باد بسیار ابری با حداقل دمای 27 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا