حوادث

ساخت ۴۰ سوله جدید مدیریت بحران در تهران

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اضافه شدن 40 سوله مدیریت بحران به تمامی غرفه های مدیریت بحران شهر تهران طی چهار سال آینده خبر داد.

علی نصیری در گفت وگو با امروزنگار وی در خصوص ساخت سوله جدید مدیریت بحران در تهران گفت: پیشنهاد ساخت سوله جدید مدیریت بحران در تهران را به سازمان مدیریت بحران کشور ارائه کردیم که خوشبختانه پیشنهادات ما در دستور کار شورای عالی قرار گرفت و به تصویب رسید.

وی ادامه داد: بر این اساس اعلام کردیم 40 کلبه مدیریت بحران سطح پایین در شهر تهران وجود دارد که نیاز به ساخت دارند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران ادامه داد: بر اساس آنچه مصوب کردیم عمل می کنیم. اما ما در شهرداری و دولت تصمیم گرفتیم که 40 کلبه ساخته شود.

نصیری با بیان اینکه در حال حاضر 103 کانکس مدیریت بحران در شهرستان وجود دارد که تعداد آنها باید به 143 برسد، درباره اعتبار مورد نیاز برای ساخت این کلبه ها به امروزنگار گفت: با توجه به هزینه های ساخت، بهره برداری، تجهیز و …. پیش بینی ما این است که ساخت این کلبه ها به حدود 2000 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره اینکه آیا سایتی برای ساخت این کلبه ها ساخته شده است یا خیر، اظهار کرد: سایت های suíomhanna عمدتا برای ساخت این کلبه ها ساخته شده است. اقدامات اولیه انجام شده و حتی منابع ساخت پنج سوله برای بودجه سال آینده پیش بینی شده است اما باید دید تصویب می شود یا خیر.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا