جامعه

ساماندهی جمعیت پیشگامان توسعه و عدالت سازمان جوانان هلال احمر در ۱۰۰ محله تهران

امروزنگار/ همدان عضو شورای هوشیاری فکری از ساماندهی جامعه پیشگامان توسعه و عدالت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تا پایان سال در 100 محله شهر تهران خبر داد.

علی آقامحمدی روز شنبه 28 آذرماه در مراسم گرامیداشت روز جهانی داوطلب و گرامیداشت نیم قرن خدمات داوطلبانه دکتر هادی غروی به همراه منتخبان سران استان همدان گفت: در 100 محله تهران تا پایان سال، جمعیت پیشگام توسعه و عدالت در سازمان جوانان کومان آن کراین دیرگ آشکار می شود تا افراد 9 تا 18 سال در این طرح بسیج و 1000 نفر در هر محله ساماندهی شوند.

آقا محمدی در گفتگو با داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: هیچکس بی ارزش نیست و شما کار انبیا و اولیای الهی را انجام می دهید. شما به کسی خدمت می کنید که جانشین و ولی خداست. خداوند شما و خانواده تان را حفظ خواهد کرد.

وی ادامه داد: کسی که بدون هیچ تبعیضی داوطلب خدمت به بشریت می شود بالاترین مقام را دارد و باید از افرادی که این مقام را دارند تشکر کرد.

عضو شورای حس آسایش تاکید کرد: بر خود وظیفه می دانم از بانوان داوطلب جمعیت هلال احمر تشکر کنم چرا که آنها زنانی هستند که روحیه آن خدمت را در جامعه القا می کنند.

استاندار همدان همچنین گفت: همه مسئولان استان همدان امروز در این مراسم حضور یافتند تا از زحمات ارزشمند و خداپسندانه کسانی که در 100 سال گذشته به همنوعان خود کمک کرده اند قدردانی کنند.

علیرضا قاسمی فرزاد گفت: افرادی که در این جامعه زحمت می کشند از بهترین بندگان خدا هستند که بدون مزد و پاداش کار می کنند و داوطلبانه و بدون اجر در مکان های مختلف حضور داشته اند.

وی گفت: این نیروی مردمی فداکار که فقط به امور الهی می اندیشد در جامعه اثرگذار است.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه داوطلبان هلال احمر در زمان بحران کرونا حضور داشتند و کمک کردند، گفت: در بحران آب شهر همدان، مدیرعامل جمعیت حلال کیشور از اولین افرادی بود که در استان حضور پیدا کرد و پیشگام شد. افسران مربوطه .

وی ادامه داد: هلال احمر کشور بدون کوچکترین هشداری یک میلیون بطری آب، 20 هزار بطری و یک تانکر آب به همدان ارسال کرد که کمک زیادی به ما کرد.

قاسمی فرزاد در پایان گفت: با توجه به توصیه یکی از بزرگان و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر بیان مرحله دوم در خصوص استفاده از منابع کودکان و نوجوانان، چه خوب است که از این افراد نیز استفاده شده و وارد شوند. جرگه داوطلبان هلال احمر

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا