حوادث

سرقت میلیاردی پرستارنما از خانه سالخوردگان

پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی خبر داد که با عارضه دو نفر دیگر قصد سرقت 15 میلیارد از خانه سالمندان را داشت.

به گزارش امروزنگار ، در بیستم فروردین ماه سال جاری ، پیرمردی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه كرد و اعلام كرد كه مدتی زنی را برای پرستاری و نظافت منزل خود از طریق فضای مجازی به كار گرفته است ، اما روز گذشته این زن بعد از پس از بازدید از خانه اش به او بیهوشی داده شد و پس از آگاهی متوجه شد که کارت بانکی شش میلیارد میلیارد ریالی و برخی اشیای قیمتی خانه اش را به سرقت برده اند.

در ادامه تحقیقات پلیس نشان داد که متهم با همکاری راننده یک خودروی 206 پس از بیهوشی فرد مفقود شده ، اقدام به سرقت کرده و از محل متواری شد. پس از شناسایی مالک خودرو و محل اختفای آن در محله نواب ، به دنبال هماهنگی قضایی ، دو متهم در مخفیگاه خود دستگیر و هنگام بازرسی از مخفیگاه آنها ، چندین اموال مسروقه کشف شد.

وقتی متهم به مقر پلیس منتقل شد ، از این افراد بازجویی شد و پنج اتهام سرقت نیز به همین ترتیب پذیرفته شد و گفت: آنها پس از جلب اعتماد قربانیان و رمز ورود كارت گذرنامه بانكی خود ، اقدام به سرقت كرده اند. همدست دیگر ، زنی میانسال ، طلا و سکه خرید و در حوالی سیدخندان دستگیر شد.

مرکز اطلاعات پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد این زن تحت پوشش یک پرستار اعتماد به نفس افراد مسن را جلب کرده و بیش از 15 میلیارد روپیه سرقت کرده است. پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات ، پرستار و دو همدستش به زندان فرستاده شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا