ورزشی

سطح فنی لیگ برتر ما را شگفت‌زده نکرد/ گل نساجی آفساید بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتبال فجر سپاسی که در این فصل به این تورنمنت بازگشته و پس از سال ها دوری از لیگ برتر ، دیروز نساجی را در هفته اول بازی ها با یک گل از دست داد.

علی اصغر کلانتری ، سرمربی تیم فجر سپاسی در باره این بازی به خبرنگار آنلاین گفت: اگرچه در این بازی شکست خوردیم اما عملکردمان خوب است و خوش بین آنجا بود. البته باید بگویم که گل نساجی هم وارونه بود.

وی ادامه داد: این اولین بازی ما در لیگ برتر در سال های اخیر بود. بسیاری از بازیکنان اولین تجربه خود را در لیگ برتر تجربه کردند و در 15-20 دقیقه اول بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند گام به گام خود را پیدا کردند.

سرمربی تیم فجر تاکید کرد: می توانستیم یک امتیاز به شیراز برگردیم اما همانطور که گفتم گل نساجی وارونه بود. با کمک داور صعود نکنید ما از بیرون هیچ جرمی نداریم زیرا او را می شناسیم و می دانیم که او مرتکب اشتباه شده است.

کلانتری در مورد تفاوت لیگ برتر این دوره با آخرین بازی که فجر سپاسی در این مسابقات حضور داشت ، بیان کرد: پیشرفت فنی نسبت به 10 سال قبل از بله ، اما من فکر می کنم این پیشرفت 20 درصدی است. من انتظار داشتم که لیگ برتر از نظر امکانات و مذاکرات فنی پیشرفت قابل توجهی داشته باشد ، که نشد.

وی تاکید کرد: سرعت پیشرفت فوتبال ایران کند بوده است و من شخصاً از تفاوت این دوره از مسابقات با سال گذشته که در لیگ برتر بودیم تعجب نکردم. تیم های ما باید آکادمی ها و ورزشگاه های خود را داشته باشند. این کار باید 5 یا 10 سال پیش انجام می شد ، اما امروز می بینیم که شیراز زمین می خورد ، .ائمشهر یا کرمان تازه در حال مرمت است.

سرمربی فجر در پایان در باره وضعیت مهاجم پرسپولیس آریا برزگر که به طور موقت در فجر حضور داشت گفت: هنوز تکلیف برزگر مشخص نیست. ما از باشگاه پرسپولیس درخواست کردیم که او را به تیم فجر برگرداند. ما با این بازیکن هم صحبت کردیم. همه چیز در دست کشاورز است و درهای باشگاه به روی او باز است.

دکمه بازگشت به بالا