جامعه

سهم ۸۰ درصدی بانوان از خوداشتغالی در گلستان

امروزنگار/ گویلستان دادستان کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گلستان ضمن جمع آوری دختران آفتاب بهزیستی گلستان از به دنبال ارائه خدمات شورای بهزیستی استان برای انجمن تحت پوشش بهزیستی خبر داد.

حسینعلی خواجه مظفری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان امروز در مجمع دخترانه آفتاب که ویژه کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، با تقدیر از زحمات کارکنان شاغل در این اداره. ، گفت: توسط بنده این سازمان به تصویر کشیده شده است.

وی با بیان اینکه کار بهزیستی باید همراه با مهربانی و آرامش باشد، افزود: این امر باعث شده پرسنل بهزیستی همیشه قوی، با استعداد و صبور باشند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی با تاکید بر اهمیت جایگاه دختر در دیدگاه نظام اسلامی خاطرنشان کرد: برای آینده جامعه و گسترش فرهنگ باید مادران و همسران آینده را در سنین نوجوانی تربیت کنیم تا شاهد باشیم. . نسل موفق و موفق

خواجه مظفری از حمایت این قشر از خانواده بهزیستی خبر داد و ادامه داد: بیش از 80 درصد سهم خوداشتغالی استان برای بانوان ثبت شده و تعداد قابل توجهی متعلق به خانواده بهزیستی است.

وی همچنین از رئیس بهزیستی خواست تا مدیران کل شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را به عنوان یک تیم بهزیستی در نظر گرفته و از منابع موجود بهترین استفاده را بکند و اظهار داشت: پیگیری مستمر. در راس اداره کل بهزیستی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا