ورزشی

سپاهان فصل جدید؛ خالی از ستاره و بدون بمب نقل‌ و انتقالاتی

به نظر می رسد سپاهانی ها برخلاف فصل گذشته می خواهند بدون سر و صدا و بمب های نقل و انتقالاتی حرکت کنند.

به گزارش امروزنگار، دارندگان مدال طلای اصفهانی پس از کسب مقام دوم در فصل 1400-1399، برای کسب عنوان قهرمانی سعی در جذب ستاره داشتند. بازیکنانی که فصل گذشته به سپاهانی اضافه شدند شهریار مقانلو، فرشاد احمدزاده، مسعود ریگی، کریستوفر کنت و میلاد جهانی بودند که در نهایت نتوانستند انتظارات هواداران را برآورده کنند.

بعد از رفتن محرم نویدکیا ستاره های چند فصل اخیر این باشگاه را ترک کردند یا در شرف انشعاب هستند تا تیم از ستاره ها خالی شود. آنها از طلایی ها جدا شدند و جای خالی زیادی در این تیم ایجاد کردند.

میلاد جهانی نیز به صورت قرضی از سپاهان جدا شد و محمد نژاد مهدی نیز در آستانه جدایی از این تیم است. جدایی پنج بازیکن کلیدی این تیم طی چند سال گذشته سپاهان شاکله را ویران کرده است و به نظر می رسد استراتژی باشگاه سپاهان نسبت به فصل گذشته تغییر کرده است و نباید منتظر شلوغی، خریدهای پر سر و صدا و بمب های نقل و انتقالاتی در ژاپن باشیم.

البته مدیران سپاهان با چند بازیکن مذاکره کرده اند اما رسما هیچ بازیکنی با این تیم قرارداد نبسته است و باید منتظر انتخاب سرمربی جدید و سپس ارائه لیست خرید مربی به باشگاه باشیم. سری بیست و دوم برای سپاهانی ها به شکلی متفاوت نسبت به فصل های گذشته دنبال می شود و به احتمال زیاد شاهد مدل جدیدی از کاور طلایی خواهیم بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا