استانی

سیزدهمین جشنواره فیلم عمار برگزیدگان خود را شناخت

در سینمای فلسطین؛

اختتامیه سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» در سینما تهران فلسطین برگزار شد.

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» امشب پنجشنبه 1 دی ماه با اجرای فضه سادات حسینی در سینما فلسطین تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حدود یک ساعت تاخیر برگزار شد، جمعی از مدیران هنری و فرهنگی از جمله محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، صاحبان آثار، داوران این دوره از جشنواره و جمعی از علاقه مندان حضور یافتند. . و فعالان حوزه فرهنگی انقلاب حضور داشتند. این مراسم با پخش کلیپی از قرآن با صدای شهید نخبه فرید الدین معصومی از قربانیان حمله تروریستی آغاز شد.

امسال در غیاب نادر طالب زاده که از بانیان این جشنواره بود و در مقاطع مختلف ریاست شورای سیاستگذاری و دبیری را برعهده داشت، سهیل اسد، فعال فرهنگی و کارشناس رسانه ای، مسئولیت این جشنواره را بر عهده داشت. سیزدهم دبیر جشنواره همچنین نگارش بیوگرافی نادر طالب زاده و کارگردانی جمال شورجه پیشکسوت کشورمان از برنامه های اختتامیه این دوره از جشنواره است.

** بخشی از آرمان روح الله

جوایز به برگزیدگان بخش «آرمان روح‌الله» اهدا شد. مقاله ای که امسال به بخش های مختلف جشنواره بسیار محبوب فیلم عمار اضافه شده است.

هیئت داوران مقاله آرمان روح‌الله لوح افتخار این مقاله را به علی خسروی کارگردان مستند «پاییز حرم» به دلیل نظر جامع درباره فاجعه تروریستی شاهچراغ اهدا کرد.

جایزه دیگری از این مقاله به «خوبان علم» به کارگردانی امید مدج و حمیدرضا بهوندی تعلق گرفت.

سومین لوح افتخار این مقاله به اثر «برای بنر» اثر محمود شهبازی تعلق گرفت.

فانوس این مقاله به فیلم «نقابدارها» به کارگردانی محسن سلیم تعلق گرفت.

سیزدهمین جشنواره فیلم عمار برندگان را شناخت

** اداره یادبود ملی

علی ثامفی کارگردان مستند «کابوس نیمه شب» لوح افتخار بخش مستند خاطره ملی را از هیئت داوران دریافت کرد.

این گزارش در حال تکمیل است…

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا