ورزشی

شوک به پرسپولیس و یحیی؛ترابی جدا می‌شود؟

شایعاتی مبنی بر غایب مهدی ترابی، الشباب الاهلی اماراتی و بعید بودن شماره یک پرسپولیس به گوش می رسد. 9 با بهترین دوستش احمد نوراللهی به زودی! پیش از این نیز نوشته بودیم مهدی ترابی از باشگاه خواسته تا درخواستش را پرداخت کند اما مدیران پرسپولیس فقط به او قول داده اند.

شماره 9 نیز مقرر می کند دو سوم مبلغ قرارداد فصل جاری خود را برای تمدید قرارداد با پرسپولیس بپردازد که اجرایی نشده و بعید است به این زودی ها انجام شود.

بنابراین ممکن است مهدی ترابی در تلاش برای تصمیم گیری جدید باشد. در حالی که این هافبک سریع و تکنیکی شاید خاطره خوبی از بازی در قطر و لیگ های عربی نداشته باشد اما در آن زمان مصدوم و بدشانس بوده است.

اکنون امارات می تواند مقصد جدید و خوبی برای مهدی ترابی باشد اما …

شاید خبر جالبتر این باشد که شنیده ایم مهدی ترابی به احتمال زیاد جانشین مهدی قائدی در تیم شباب الاهلی خواهد شد!

ستاره فصل گذشته استقلال این روزها شرایط خوبی در امارات ندارد. قائدی که در ابتدای فصل از استقلال جدا شد و به الاهلی امارات پیوست، امید زیادی داشت که از فوتبال اروپا لذت ببرد.

بر خلاف روزهای خوب ابتدای فصل، مهاجم سابق بوشهری استقلال در حال حاضر شرایط خوبی ندارد و بیشتر اوقات به عنوان بازیکن تعویضی بازی می کند.

او مدتی است که در بازی حضور ندارد و خبری از حضورش در ترکیب اصلی نیست. این در حالی است که احمد نوراللهی هم تیمی ایرانی او به یکی از بزرگ ترین و محوری ترین مهره های مهدی شباب الاهلی تبدیل شده است، مربی مهدی علی رهبر ایران از مرحله انتقال و حضور اولیه در لیگ امارات فراتر رفته است.

به نظر می رسد عملکرد مهدی قائدی، استعداد بی نظیر ایرانی در امارات با مشکلات شخصی و حاشیه ای مواجه شده است.

او در 18 بازی لیگ امارات تنها 4 امتیاز و 3 امتیاز کسب کرده و در 961 دقیقه برای تیمش به میدان رفته است که برابر با نصف بازی های الاهلی است! در وصف شرایط گائدی همین بس که او در بازی های خاصی بازیکن شده است که گاهی اوقات با اتلاف وقت جایگزین او می شود و در برخی بازی ها 4، 9 و 13 دقیقه بازی کرده است.

جدایی احتمالی مهدی ترابی می تواند بدترین خبر برای یحیی گل محمدی و هواداران پرسپولیس باشد. به نظر می رسد رضا درویش و تیم باشگاهی پرسپولیس در اسرع وقت قرارداد هافبک خود را امضا کنند.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا