ورزشی

شکایت باشگاه نساجی از ساکت الهامی

گلایه باشگاه نساجی از سکوت الهامی و دستیارش.

به گزارش امروزنگار، باشگاه نساجی در خصوص اتفاقات روز گذشته و درگیری مربیان دو تیم هواداران و نساجی بیانیه ای صادر کرد که در آن خطاب به فدراسیون فوتبال آمده است:

– درگیری شدید و حمله فیزیکی با محمد خرمگاه سرمربی سابق استقلال تهران
– توهین به سرمربی تیم مس رفسنجان در هتل پردیسان تهران مقابل چشم مدیران مس رفسنجان.
– درگیری با ایوب چراغی سرپرست تیم پارس جنوبی جم در دیداری دوستانه.
– توهین مکرر و استفاده از الفاظ رکیک به سرمربی تیم مس رفسنجان در ورزشگاه مس سرچشمه.
– توهین به فرهاد کوچ زاده مدیر عامل سابق گلغر سیرجان
– برخورد نادرست با مسئول برگزاری دیدار تراکتورسازی تبریز و استقلال در فینال جام خولا و محرومیت 6 ماهه.
– محرومیت 6 جلسه ای در دیدار با گلغر سیرجان به دلیل درگیری، بداخلاقی و تخلف نسبت به سرپرست تیم نساجی و مسئول برگزاری مسابقه.
– 5 جلسه بعد از فینال جام حذفی فصل گذشته به دلیل درگیری با مهدی رحمتی و محمد نوازی و نقض اصول انصاف محروم شد.
– و خیلی چیزهای دیگر که در سال های اخیر اتفاق افتاد و به فراموشی سپرده شد.

آنچه ذکر شد لیست تخلفات و رفتارهای غیراخلاقی یک سرمربی لیگ برتری بود که باعث زشتی و آلودگی فضای فوتبال ایران شد.

متأسفانه صبح روز پنجشنبه گذشته در محل اردوی تیم نساجی مازندران در ترکیه که به طور همزمان به تیم هواداران در اردو احترام زیادی دارد، ساکت الهامی و عادل باباپور مورد حمله، درگیری فیزیکی، توهین، تهمت و تهدید قرار گرفتند. سرمربی و دستیارش سرمربی با منش و با اخلاق حمید مطهری و همچنین اسماعیل اسماعیلی سرمربی پیر با اخلاق و از بزرگان فوتبال مازندران را داشتیم.

سوالی که از فدراسیون فوتبال، نهادهای قضایی این فدراسیون و کمیته اخلاق داریم این است که دیروز مهدی رحمتی، امروز حمید مطهری و فردا کیست؟!

این چرخه واقعاً تا کی می خواهد ادامه داشته باشد و فدراسیون فوتبال را با کنترل های نور و قابل مشاهده آرام کند؟

چرا کسی جلوی این بداخلاقی ها را نمی گیرد؟ بیایید از روزی بترسیم که حملات و درگیری های فیزیکی مداوم در زمین و محیط فوتبال به اتفاقات تلخ تری منجر شود.

در حال صحبت با فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق هستیم که باید یکبار برای همیشه با مجازات شدید انضباطی این توده را از فوتبال ایران حذف کنند.

متأسفانه از ابتدای فصل گذشته که این دو مربی با تیم نساجی همکاری کردند بارها با سرپرست و یکی از مربیان درگیری فیزیکی داشتند و فیلم ها نزد این باشگاه حفظ می شود.

باشگاه نساجی با در نظر گرفتن شرایط موجود و حفظ احترام و آبروی هواداران پرشور خود، در آن زمان در این اتفاقات دخالتی نکرد تا به اخلاق در ورزش لطمه ای وارد نشود.

لازم به یادآوری است که این بداخلاقی ها حتی پس از قهرمانی نساجی مازندران در جام حذفی نیز ادامه داشت و در نهایت به دلیل اقدامات بسیار زشت آقای ساکت الهامی در قبال مالکیت و مدیریت، باشگاه از همکاری با ایشان منصرف شد.

باشگاه نساجی مازندران در پایان ضمن شکایت رسمی از ساکت الهامی و دستیارش عادل باباپور اعلام می کند که با تمام ظرفیت های قانونی برای محکومیت این دو جنایتکار اقدامی نخواهد کرد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا