ورزشی

صعود تیم فوتبال جوانان ایران به مرحله نهایی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، تیم فوتبال نوجوانان ایران عصر امروز در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا که در قرقیزستان برگزار می شود به مصاف تیم ملی جوانان امارات رفت و این تیم را با نتیجه 2 هدف شکست داد.

شاگردان عبدالصمد مرفاوی که پیش از این با پیروزی مقابل قرقیزستان و برونئی صعود خود را از گروه J قطعی کرده بودند، بازی را به شدت مقابل امارات به نمایش گذاشتند. نیمه اول البته با وجود موقعیت هایی که جوانان ایرانی روی دروازه حریف ایجاد کردند با تساوی بدون گل به پایان رسید. شاگردان مرفاوی در نیمه دوم به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه 70 با حرکت زیبای سعید سحرخیزان گل اول بازی به ثمر رسید تا ملی پوشان مزد زحمات خود را بگیرند.

پس از آن جوانان تا آخرین لحظات نیمه دوم به کنترل بازی ادامه دادند و در دقیقه 95 امیر ابراهیم زاده یک ضربه ایستگاهی وارد دروازه امارات کرد که با دو گل پیروز شد.

به این ترتیب تیم فوتبال نوجوانان ایران با زدن 11 گل و بدون گل دریافتی، با اقتدار و رهبری با سه برد مرحله گروهی را پشت سر گذاشت تا برای مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان آماده شود.

دکمه بازگشت به بالا