سلامت و تندرستی

طرفداران پرچمداران تاشو سامسونگ ناامید شدند!

به گزارش خبرگزاری امروزنگار و براساس گزارش زومیت، طبق اعلام MySmartPrice، گواهی 3C گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ نشان می‌دهد این گوشی‌های تاشدنی از شارژر EP-TA800 سامسونگ استفاده خواهند کرد و بنابراین اگر انتظار دارید سرعت شارژ این دو دستگاه درمقایسه با گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ افزایش یابد، ناامید خواهید شد.

درحالی‌که شارژر TA800 بسیار قابل‌ اعتماد است و سامسونگ از سال‌ها قبل از آن استفاده می‌کند، اما توانش به ۲۵ وات محدود می‌شود. فهرست 3C نشان می‌دهد گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ بار دیگر با همین شارژر ۲۵ واتی سازگار خواهند بود.

استفاده از شارژر ۲۵ وات در پرچمداران تاشدنی سامسونگ در سال ۲۰۲۴ واقعاً عجیب به‌نظر می‌رسد. سامسونگ و اپل و گوگل همیشه نسبت‌به استفاده از فناوری‌های شارژ سریع‌تر بسیار مقاومت کرده‌اند و درطرف مقابل شرکت‌هایی مثل ایسوس و بسیاری از برندهای چینی محصولات‌شان را با پشتیبانی از شارژ ۶۵ وات، ۱۰۰ وات و حتی ۱۵۰ وات عرضه می‌کنند.

درحال‌حاضر گلکسی S24 اولترا ازنظر سرعت شارژ بهترین گوشی سامسونگ محسوب می‌شود زیرا از فناوری شارژ ۴۵ وات پشتیبانی می‌کند. در مقایسه، گوشی ویوو مدل ایکس فولد ۳ از شارژ سریع ۱۰۰ وات پشتیبانی می‌کند و ضخامت کمتری نسبت‌به گلکسی زد فولد ۵ دارد.

اکثر گوشی‌های پرچمدار غیر از مدل‌های رده‌بالای گوشی آیفون، گوشی سامسونگ و گوشی گوگل معمولاً در ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به‌طور کامل شارژ می‌شوند، درحالی‌که گوشی‌های سه‌ شرکت مذکور برای شارژ کامل به ۶۰ تا ۹۰ دقیقه زمان نیاز دارند.

قیمت گوشی های زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است.

۲۲۷۲۲۷

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.
دکمه بازگشت به بالا