استانی

عامل اصلی نزاع مسلحانه هجرت ۳ یاسوج دستگیر شد

امروزنگار/ کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری عامل اصلی درگیری مسلحانه در خیابان هجرت 3 یاسوج خبر داد.

به گزارش امروزنگار، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار در جزئیات این خبر به نقل از «کیقباد مصطفایی» گفت: در پی اعلام نزاع و تیراندازی به یک منزل شخصی خالی از سکنه در 23 دی ماه امسال در خیابان هجرت 3 یاسوج، نیروی انتظامی را در اختیار داشته باشید. عوامل این دستور بلافاصله اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه قبل از رسیدن ماموران به محل، عامل اصلی درگیری متواری شده بود، افزود: بلافاصله پس از شروع درگیری، ماموران انتظامی برای جلوگیری از ادامه درگیری و کنترل اوضاع در محل حاضر شدند. در منطقه با استقرار نیرو».

یک مقام ارشد انتظامی استان گفت: با ادامه اقدامات پلیسی و اطلاعاتی و هماهنگی مقام قضائی، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان و شهرستان گچساران در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند. سلاح های برنو که در درگیری استفاده می شد نیز کشف و ضبط شد.

سردار مصطفایی گفت: متهم در تحقیقات اولیه علت اختلاف را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه پلیس هیچ گاه اجازه نمی دهد جولان در نظم و امنیت دخالت کند، خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی کنید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا