ورزشی

علیرضا بیرانوند: بحث شادی گل شخصی است/ تیم ملی برای همه ایرانی‌هاست

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ علیرضا بیرانوند در نشست خبری پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی در اردوی الریان قطر اظهار داشت: خیلی خوشحالم که ما هم اینجا هستیم. برای سومین بار متوالی به جام جهانی می آییم و در دو دوره قبل خیلی خوب بودیم. به خصوص در جام جهانی روسیه فرصت بسیار خوبی برای صعود از گروه خود داشتیم. این می تواند به ما در جام جهانی کمک زیادی کند.

وی بیان کرد: می دانیم کارمان خیلی سخت است اما با تمریناتی که پشت سر گذاشتیم و بازی های دوستانه ای که به خصوص مقابل اروگوئه و سنگال انجام دادیم و همچنین دیدار با تونس نشان دادیم که حرف های زیادی برای گفتن داریم. مطمئن باشید ما برای تاریخ سازی به قطر آمده ایم. جام جهانی یکی از بزرگترین رویدادهای فوتبال جهان است و ما می خواهیم در این سه بازی سخت برای خودمان تاریخ سازی کنیم تا برای اولین بار به دور بعد صعود کنیم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: همانطور که جهانبخش به عنوان کاپیتان تیم ملی گفت به اینجا آمدیم و تمام تمرکزمان را روی یکی از بزرگترین رقابت های دنیا گذاشتیم. همه آرزوی حضور در جام جهانی را دارند. تمام تمرکزمان را روی بهترین عملکرد گذاشته ایم.

بیرانوند در پاسخ به سوال شیطنت آمیز خبرنگار انگلیسی درباره اتفاقات اخیر کشورمان گفت: بحث شادی یک گل شخصی است. اینکه یک بازیکن بعد از گل زدن چه کاری باید انجام دهد یک موضوع شخصی است اما همه ما به قطر آمدیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم زیرا تیم ملی برای همه ایرانیان است. ما هم به همه چیز پایبند هستیم و امیدوارم بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم.

بیرانوند تاکید کرد: قبلا هم گفته بودم که می خواهیم برای اولین بار گروه خود را صعود کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا