جامعه

عملکرد شورای شهر یزد در برخی شاخص‌های حکمرانی خوب و ستودنی بود

امروزنگار / یزد فرماندار یزد عملکرد خوب شورای شهر را در زمینه تعاملات بین المللی و مارک تجاری در شهر یزد برجسته کرد و گفت: عملکرد شورا در تعدادی از شاخص های حکمرانی خوب از جمله در زمینه شفافیت قابل تحسین بود.

“محمدعلی طالبی” روز سه شنبه در نشست آنلاین دوستانش در خانه باشگاه با بیان اینکه کارهای خوبی در زمینه امور بین الملل در دوره شورای شهر یزد انجام شده است ، اظهار داشت: اقدامات خوبی انجام شد و ارتباطات موثر به یزد کمک کرد قابلیت های شهر برای تشخیص

وی برند سازی در حوزه های مختلف را برجسته دانست و گفت: برند سازی یزد باعث تقویت هویت و هم افزایی شهر در مناطق مختلف و همچنین توجه شهروندان به نیازهای شهر شده است.

استاندار همچنین در مورد توجه عادلانه شورای شهر و شهرداری های یزد تصریح کرد: در شوراهای کوچکتر مانند شورای شهر ، توجه لازم به حوزه های اجتماعی و فرهنگی صورت گرفت و همراه با دستگاه های مختلف ، شورای شهر به خوبی دید که ما در این زمینه همکاری داریم که شهرداری و شورای شهر با دستگاه های مختلف درگیر و هماهنگ هستند.

وی همچنین به ابزار رضایت مندی بزرگان دین و سپاه از فعالیتهای فرهنگی این شهر اشاره کرد و گفت: “”

طالبی گفت: “من به عنوان فردی که الگوی حکمرانی خوب برای او مهم است ، من به تعدادی از شاخص های حکمرانی خوب در زمینه شفافیت اعتقاد دارم ، ما شاهد عملکرد قابل تحسین شورا در ارتقا the موقعیت زنان در شورا.

فرماندار همچنین به محدوده شورا و شهر اشاره کرد و گفت: بحران بیماری کرونا اجازه نداد بسیاری از اقدامات و فعالیتهای خوب در استان دیده شود و شرایط برای شهرداری و شورای شهر یکسان بود. با موارد بیشتر همگرایی از طرف اعضا. ما می توانستیم به گونه ای عمل کنیم که برخی موارد را در شورا نبینیم.

وی با بیان اینکه می توان فضای بهتری برای تعامل در شورای شهر این دوره ایجاد کرد ، گفت: با ایجاد چنین فضایی به شکلی بهتر به شهر و توسعه شهر کمک می کند اما به طور کلی فعالیت و عملکرد من این دوره از شورا را افتخار می دانم و امیدوارم که از تجربیات این افراد برای دوره های آینده نیز استفاده شود.

فرماندار در پایان تأکید کرد: امیدواریم شوراهای اسلامی آینده این شهر خصوصاً در مواردی مانند شفافیت و توجه به امور فرهنگی و اجتماعی بدون دخالت به همین منوال ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا