ورزشی

عکس | خروج لژیونر استقلالی از لیست هال

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ اللهیار صیادمنش پس از حضور در چهار هفته ابتدایی مسابقات قهرمانی انگلیس 2022-23، حدود چهار ماه و نیم به دلیل مصدومیت شدید از میادین دور بود و حتی جام جهانی را هم از دست داد اما بازگشتش به زمین نشد. . خیلی طولانی شد و این ستاره ایرانی دوباره مصدوم شد.

مهاجم ایرانی هال سیتی که در دیدار هفته بیست و چهارم چمپیونشیپ انگلیس مقابل بلکپول به میادین بازگشت و به عنوان یار تعویضی مورد استفاده قرار گرفت، توانست در حضور کوتاه خود در این بازی مثمر ثمر باشد و در تک بازی موثر واقع شود. . گل تساوی تیمش عملکرد به ترکیب بازگشت.

اللهیار صیادمنش در دو بازی اخیر هال سیتی مقابل بیرمنگام و ویگان در ترکیب اصلی هال سیتی حضور داشت، اما هفته گذشته تنها در نیمی از بازی در زمین حضور داشت و به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد. . کار او تا پایان بازی.

در آخرین دیدار هال سیتی و ویگان پس از انجام یک پاس گل، صیادمنش از ناحیه کمر مصدوم شد و به دلیل تشدید مصدومیت از ناحیه کشاله ران، نتوانست به بازی ادامه دهد و در ابتدای نیمه دوم تعویض شد. یک بازی در انگلیس برای پایان وجود دارد، در لیست بازی نشان داده نشده است.

تیم فوتبال هال سیتی از ساعت 18:30 امشب در یکی از بازی های دور سوم جام حذفی انگلیس در ورزشگاه MKM به مصاف تیم فولام می رود.

1789117

258 258

دکمه بازگشت به بالا