سلامت و تندرستی

عکس | پرندگان غول‌پیکری که به دست انسان منقرض شدند!

پرندگان بزرگ بدون پرواز که به نام می هیرونگ شناخته می شوند، بزرگترین پرندگانی بودند که تا به حال به استرالیای فعلی پا گذاشتند.

این حیوانات با وزن صدها کیلوگرم حدود 40000 سال پیش ناپدید شدند.

عکس مرد نسلی از این پرندگان نیمه تن را کشت؟

چرا این پرندگان منقرض شدند؟

محققان در 17 آگوست در گزارش Anatomical Record گزارش دادند که پرندگان ممکن است خیلی کند رشد کرده و تولیدمثل کرده باشند تا بتوانند در برابر فشار انسان های ورودی مقاومت کنند.

Mee herungs را به دلیل اندازه بزرگ و ارتباط تکاملی نزدیک آنها با پرندگان آبزی و شکار مدرن، گاهی اوقات “اردک شیطان” می نامند. پرندگان گیاهخوار و بدون پرواز بیش از 20 میلیون سال زندگی کردند.

در آن زمان، گونه های مختلفی تکامل یافتند. یک نمونه از این گونه حدود 7 میلیون سال پیش زندگی می کرد، قد آن 3 متر بود و می توانست بیش از 500 کیلوگرم وزن داشته باشد و آن را به بزرگترین می هرونگ زنده تبدیل کرد.

بسیاری از تحقیقات در مورد میرس بر روی آناتومی و رابطه تکاملی آنها با پرندگان زنده متمرکز شده است. یکی از دیرینه شناسان دانشگاه کیپ تاون در آفریقای جنوبی می گوید که اطلاعات کمی در مورد زیست شناسی این جانوران، مانند مدت زمانی که طول کشید تا رشد و بالغ شوند، وجود دارد.

بنابراین چینسمی توران و همکارانش در دانشگاه فلیندرز در آدلاید استرالیا از 20 استخوان فسیلی پای این حیوانات در مراحل مختلف زندگی نمونه برداری کردند.

متن کامل این گزارش اینجا خواندن.

227227

دکمه بازگشت به بالا