بین المللی

غول کرونا تسلیم‌شدنی نیست/ چرا گرفتار موج چهارم شدیم؟

گروه استانی خبرگزاری آنا – حسین بوذری؛ ویروس کرونا ، این روزها فارغ از پیر ، جوان ، زن ، مرد ، کودک ، پسر ، دختر و … در کشور بیداد می کند و هدف آن ریه های انسان و افرادی است که زمینه بیشتری برای آنها دارند بیماری ها در معرض خطر Covid-19 هستند.

بررسی وضعیت شهرها و استان ها نشان می دهد تاجی که از هر زمان دیگری قدرتمندتر است چمدان های خود را بسته و به دست مردم رسیده است.

متأسفانه این بزرگترین نوع کرونا در کشور از نوع انگلیسی است و این نوع ویروس به مراتب خطرناک تر و کشنده تر از خانواده آن است و این مسئله اضطراب مردم را صد برابر کرده است.


بیشتر بخوانید:

کرون برزیل آمد؟

شروع رسمی موج چهارم کرونا در چندین بخش کشور

سیم پیچ کرونا پیچیده تر شد + نمودار و نقشه

رستوران ها تاج را دوست داشتند

چهارمین موج خطرناک کشور

میز تاج در شهرها گسترده تر شد

Covid Rebellion – 19 این بار ناخوشایندتر از همیشه

جوانان هدف اصلی تاج انگلیس هستند

تاج انگلیس برافراشته شد

توفان کوید – 19 به رهبری تاج انگلیس


عادی سازی ، عدم رعایت قوانین بهداشتی ، خرید و مسافرت ناقص و ناآگاهی برخی از همکاران با هشدارهای کارشناسان و مقامات ارشد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، توسط غول انگلیسی کرونا بیدار شده است.

غول کرونر غیر منطقی است / چرا موج چهارم را گرفتیم؟

شاید عاملی که باعث شیوع موج چهارم کرونا ، به ویژه تاج انگلیس در این کشور و قرمز و نارنجی شدن شهرها شد ، شرایط جغرافیایی و آب و هوایی بود ، همانطور که برخی از مردم تصور می کنند ، با عبور هوا ، کرونا از کشور ناپدید خواهد شد ، اما تجربه سال گذشته نشان داد که Covid-19 با شرایط آب و هوایی ضعیف و ضعیف نمی شود و تنها با پیروی از پروتکل های بهداشتی است که می تواند این ویروس دیوانه خطرناک را از بین ببرد.

چرا ایران موج چهارم تاج را تصرف کرد؟

شکی نیست که بی تفاوتی برخی از همکاران به پروتکل های بهداشتی و خرید و مسافرت های کنترل نشده تأثیر قابل توجهی در شیوع موج چهارم عروق کرونا داشت ، اما برخی از وکلا سو the مدیریت مقررات ملی کرونا را عامل شیوع مجدد این بیماری می دانند.

صدیف بدری ، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در این باره می گوید: ستاد ملی باید محدودیت های بیشتری را علیه کرونا قبل از ایام نوروز وضع می کرد ، بنابراین امروز چنین وضعیت ناخوشایندی را ندیده ایم.

وی می گوید: کمیسیون بهداشت مجلس شورای مشورتی اسلامی هشدارهای تخصصی خود را به ستاد ملی علیه کرونا برای اعمال محدودیت های نوروزی صادر کرد ، اما متأسفانه این هشدارها جدی گرفته نشد.

در همین راستا ، بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی وضعیت موجود را ناشی از دولت و ستاد ملی کرونا می دانند و معتقدند که در زمینه مدیریت بیماری عروق کرونا قلب تصمیمات درستی اتخاذ نشده است.

در این راستا ، برای شفافیت در مدیریت کرونا ، طرح بررسی عملکرد ستاد ملی کرونا در پارلمان بسیار مهم است و در آینده ممکن است شاهد سیاست های سختگیرانه ای از طرف بهارستان و ستاد ملی کرونا برای قطع Covid باشیم. -19 زنجیره انتقال

از طرف دیگر ، عدم کنترل و تنظیم مناسب بازار دام باعث ازدحام جمعیت در صف های مرغ و روغن شد و این مسئله باعث تسریع در انتشار Covid-19 شد.

برخی از همکاران ما با فرارسیدن نوروز به سفرهای خارجی رفته اند و باید به محض ورود به کشور قرنطینه می شدند و این قطعاً بر شدت تعداد موارد و مرگ و میر تأثیر منفی داشته است.

غول کرونر غیر منطقی است / چرا موج چهارم را گرفتیم؟

به گفته کارشناسان ، ویروس خانواده در راه است و افرادی که دوره خانوادگی داشته اند باید بیشتر مراقب باشند ، زیرا درصد بیشتری از افراد مبتلا به بیماری عروق کرونا قلب به این دوره آلوده می شوند و این زنگ خطر برای خانواده ها است.

استان ایلام این بحران را رد کرده است

غفلت و عادی بودن دو عاملی است که طی چند روز و هفته گذشته استان ایلام را به خطر انداخته است.

استان ایلام دیگر شهرهایی با رنگ زرد و آبی ندارد و 9 استان در این استان قرمز و سه شهر نارنجی است.

متاسفانه ظرفیت بخش های ICU در بیمارستان های ایلام در حال تحقق است و مسئولان باید به طور جدی در مورد این موضوع فکر کنند.

استان هرمزگان هنوز قرمز است / قربانیان جدید افراد مسن هستند

طی چند روز گذشته ، تعداد شهرهای قرمز و نارنجی در استان هرمزگان افزایش یافته است و به دلیل مراسم عروسی و عزاداری و ورود مسافران نوروزی به این استان هرمزگان بیشتر در وضعیت قرمز و موج چهارم کویت-19 قرار گرفت. استان.

در بیمارستانهای استان هرمزگان و در 24 ساعت گذشته ، دو زن 56 تا 66 ساله در بندرعباس ، دو زن 69 و 70 ساله در میناب ، تعداد بستری و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا افزایش یافته است. و پیرمرد 88 ساله در بندرلنگه در اثر بیماری کرونا قلب درگذشت.

آمار در استان خراسان رضوی نگران کننده است

استان خراسان رضوی که پذیرای تعداد زیادی مسافر نوروزی است نسبت به روزهای گذشته در وضعیت نامناسبی به سر می برد و تعداد بیماران مبتلا به کرونا قلب در این استان افزایش یافته است.

نگران کننده تر ، بیشتر عروق کرونا به ویروس انگلیسی آلوده شده اند.

کنترل تاج در استان اردبیل دشوارتر بود

با افزایش سفرها به اردبیل ، این استان نیز در وضعیت خطرناکی قرار دارد و هرگونه بی توجهی ، عادی بودن و دوره خانوادگی می تواند درصد بیماری کرونا قلب را روز به روز افزایش دهد.

استان خراسان جنوبی به وضعیت بسیار خطرناکی رسید

شیوع ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی بسیار افزایش یافته و طی دو هفته گذشته 106 نفر در این استان بستری شده اند.

مطالعات نشان می دهد که بیش از 65٪ موارد پیوند برای بای پس عروق کرونا گزارش شده است ، که ممکن است در روزهای آینده بروز Covid-19 را افزایش دهد.

کدام شهرها وضعیت قرمز و نارنجی دارند؟

طی سه روز گذشته ، رنگ آمیزی شهرها به طور فزاینده ای نگران کننده بوده است ، بطوریکه شهرهایی با رنگ قرمز از 88 شهر و شهرستان به 257 شهر افزایش یافته اند. از طرف دیگر ، تعداد شهرهای نارنجی از 139 شهر به 129 شهر افزایش یافته است.

طبق بررسی آماری ، تعداد شهرهای زرد نسبت به دو روز گذشته به شدت کاهش یافته است و در حالی که تعداد شهرهای زرد در سه روز گذشته 198 بوده است ، در دو روز گذشته به 51 رسیده است و تعداد از رنگ آبی هر روز شهرهای نزدیک به صفر نزدیک می شوند. به 11 کاهش یافته است.

نمودار زیر میزان مرگ و میر روزانه کرونا در ایران در هر میلیون نفر را نشان می دهد. همانطور که در نقشه زیر نشان داده شده است ، ایران یکی از کشورهایی است که با 3.23 درصد مرگ عروق کرونا در هر میلیون نفر بالاترین سرانه مرگ و میر در آن را دارد.

آخرین حالت کرونر در کشور / رنگ مراکز استانها قرمز / تاج هر روز بی رحمانه تر از دیروز است

طبق آمار امروز (8 آوریل) ، تمام مراکز استان ها در وضعیت قرمز قرار دارند و اوضاع خراب شده است.

نام شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی در سفر به این شهرها ممنوع است و برای متخلفان به ترتیب یک میلیون تومان و 500 هزار تومان جریمه می شوند. اینجا بخوانید

انتهای پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا