جامعه

فردا؛ امضای تفاهم‌نامه ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

سخنگوی شهرداری تهران گفت: فردا سه شنبه تفاهم نامه ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت منعقد می شود که این تعداد واحد به سایر پروژه هایی که به مرحله برنامه ریزی و توسعه رسیده اند اضافه می شود. دور ساخت و ساز.

عبدالمطهر محمدخانی در گفت وگو با امروزنگار. وی با اشاره به تفاهم نامه جدید شهرداری تهران و نهادهای مختلف در خصوص تامین مسکن پایتخت، گفت: فردا سه شنبه شهرداری تهران با سپاه پاسداران، ارتش، فرماندهی نیروی انتظامی، شستا تفاهم نامه خواهد داشت. . و شرکت آهن امروزنگار طاهاطر ساخت و تولید مسکن در پایتخت

وی با اشاره به اینکه این اقدام برای ادامه ساخت و ساز مسکن در پایتخت و مربوط به پروژه های قرارگاه جهادی اسکان است، گفت: سپاه تا 20 هزار واحد، 15 هزار واحد توسط ارتش، 5 هزار واحد در نیروی انتظامی ارائه می شود. فرماندهی، 50000 دستگاه شستا باید یک واحد و شرکت آهن امروزنگار تهتر 10000 دستگاه می ساختند.

محمد خانی گفت: تمامی پروژه هایی که قرار است فردا تفاهم نامه امضا شود 3 ساله است و به زودی ساخته می شود. ارزش و سهم شهرداری تهران در هر پروژه متفاوت است. اما عمده اقدامات شهرداری تهران در ساخت و ساز مسکن تسهیل و رفع موانع است.

سخنگوی شهرداری تهران ادامه داد: قبل از شروع مدیریت فعلی شهر و با آمدن آقای زاکانی به شهرداری تهران، سازمان نوسازی شهر تهران 2 هزار پروژه در دست داشت. اما اکنون این تعداد به 10 هزار پروژه رسیده است و قول رئیس سازمان اصلاحات نشان می دهد که این رقم به زودی به 20 هزار پروژه خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: فردا سه شنبه تفاهم نامه ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت منعقد می شود که این تعداد واحد به سایر پروژه هایی که به مرحله ساخت و ساز رسیده اند اضافه می شود. اقدامات قرارگاه جهاد مسکن نشان می دهد شهرداری تهران برنامه جدی و کاربردی در حوزه مسکن پایتخت دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا