استانی

فرمانده سپاه استان سمنان: عرصه جهاد تبیین برای سربازان ولایت یک واجب عینی است

به گزارش خبرگزاری امروزنگار استان سمنان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان روز شنبه در مراسم گرامیداشت هفته سلامت که در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان برگزار شد از زحمات سپاه و دفاع زیستی سپاه استان سمنان در عرصه های مختلف تجلیل کرد. بهداشت و درمان: مسئله سلامت یکی از مسائل اساسی اسلام است و بر اساس روایات، دو نعمت سلامتی و امنیت رابطه معناداری با هم دارند. با هم و مسیر تکامل را در تعادل سلامت روان ایجاد کنند.
وی افزود: کسانی که در حوزه سلامت در مقابله با بیماری های قلبی عروقی فعالیت می کنند مانند جهادگران از اجر معنوی برخوردارند.
فرمانده سپاه استان سمنان در ادامه به موضوع پیگیری یارانه ها و اقدامات مهم دولت در عرصه های اقتصادی پرداخت و گفت: موضوع عمومی سازی یارانه ها و جراحی اقتصادی یکی از اقدامات جسورانه و مهم دولت در تحقق عدالت است. و گامی موثر برای مقابله با مفاسد اقتصادی البته دشمنان سعی دارند با ایجاد بی ثباتی و تشویش عمومی، اجرای این طرح مهم اقتصادی را خنثی کنند که هوشیاری و بصیرت مردم را همچون گذشته ناکام خواهد گذاشت.
سردار دامغانی اصلاح فرهنگ اقتصادی در جامعه را مهم دانست و گفت: اصلاح فرهنگ اقتصادی در جامعه یکی از مسائل مهم و نیازهای اقتصادی است و با فرهنگ سازی در این زمینه ناهنجاری هایی مانند احتکار داخلی دارد. مقالات اساسی و اسراف در سبک زندگی جامعه امروزی.
سردار حمید دامغانی فرمانده کل سپاه استان سمنان گفت: از حقایق و تفسیر آنها در میدان. «ما فضای مجازی و واقعی داریم.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از فعالان حوزه سلامت سپاه استان سمنان تجلیل شد.

48

دکمه بازگشت به بالا