جامعه

فعالیت معدن «سنگ سبز» در دست بررسی اداره محیط زیست شهر تهران

به دنبال انتشار تصاویری از فعال سازی مجدد معدن گرین استون که پیش از این به دلیل همجواری با محدوده های شهر متوقف شده بود ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست در شهرستان شمیرانات گفت همکاران این موضوع باید این موضوع را پیگیری کنند. اداره حفاظت از محیط زیست تهران اگر این معدن غیرقانونی کار کند ، با آن برخورد قانونی خواهد شد.

حمید ناهیدی فر در گفت وگو با امروزنگار وی در مورد موقعیت معدن “سنگ سبز” در شهر شمیرانات اظهار داشت: با این وجود می توان از این شهر به این معدن دسترسی داشت. علاوه بر این ، هیچ سابقه ای از این معدن در شهر شمیرانات وجود نداشت.

وی ادامه داد: سال گذشته که گزارشاتی در مورد فعالیت احتمالی این معدن منتشر شد ، همکاران اداره حفاظت از محیط زیست تهران این موضوع را پیگیری و آن را رصد کردند.

به گفته ناهیدی فر ، قرار است نامه ای در رابطه با بازرسی از این معدن به اداره حفاظت محیط زیست تهران ارسال شود و این اداره نتایج نظارت را به اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران اعلام کند ، بنابراین این معدن غیرقانونی فعالیت خواهد کرد باید علیه وی اقدامات قانونی لازم انجام شود.

به گزارش امروزنگار ، حدود یک سال پیش ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست استان تهران در آن زمان ، هنگام بازدید از معدن “سنگ سبز” ، اعلام کرد که اگر معدن به هر دلیلی از کار بیفتد ، باید از سر گرفته شود. فعالیت های خود را از سازمان حفاظت محیط زیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا