ورزشی

فلیک را اخراج کنید! – امروزنگار

چه کسی فکرش را می کرد که آلمان برای دومین بار متوالی نتواند از گروه خود در جام جهانی صعود کند؟ اگر ناکامی آلمان در جام جهانی 2018 یک اتفاق محسوب می شد، اما در این دوره ربطی به ماجرا نداشت و آلمان با برد مقابل ژاپن، تساوی مقابل اسپانیا و 4 بر 2 مقابل، در گروه خود سوم شد. کاستاریکا و به دلیل تفاضل گل کمتر نتوانست به دور بعد راه پیدا کند.

میشائیل بالاک، اسطوره فوتبال آلمان به تلویزیون مجنتا گفت: «وقتی از خود انتقاد نمی‌کنید و سعی نمی‌کنید دلایل واقعی شکست را بیابید، این اتفاق می‌افتد. معتقدم همه مقصران این ناکامی بزرگ باید از تیم ملی بروند.»

بالاک ادامه داد: نباید اشتباه چهار سال پیش را مرتکب می شدیم که رئیس فدراسیون بعد از پایان جام جهانی گفت تیم فنی به دنبال دلایل ناکامی بود و در نهایت یوگی لو. . کار او ادامه یافت چگونه می توان دلایل ناکامی روسیه در جام جهانی را مهار کرد؟ با همین تیم فنی در یورو 2020 شکست خوردیم و نتوانستیم به یک چهارم نهایی صعود کنیم.

بالاک در پایان گفت: با این سبک بازی به جایی نمی رسیم. در سه مسابقه متوالی بدترین نتایج را گرفتیم. این شکل از بازی برای تیم های کوچکتر مناسب است، نه آلمان که استعدادهای بزرگ و قدرتمند زیادی دارد.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا