ورزشی

فولاد تیم خطرناکی است/ فوتبال ایران از نظر سخت‌افزاری عقب است

به گزارش شفاف، تیم فوتبال فولاد خوزستان فردا (دوشنبه) از ساعت 17 در یک بازی خانگی میزبان تیم پیکان است. مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پیش از بازی امشب گفت: به نظرم بازی مقابل تیمی مثل فولاد یکی از سخت ترین هاست. ما تیم فولاد را به خوبی می شناسیم. حریف از نظر فشار و فشار به معترضان یکی از بهترین تیم های ایران است. کادرفنی فولاد در این موضوع بسیار خطرناک است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بازیکنان تیم فولاد چند سالی است که در کنار هم بازی می کنند و هماهنگی خوبی دارند، فکر می کنم بازی با فولاد یکی از سخت ترین بازی های ما در این فصل خواهد بود. بازیکنان ما باید بدانند که در این بازی حق اشتباه ندارند چرا که فولاد تیم واقعا خطرناک است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که با توجه به همسایگی تیم شما و فولاد در جدول رده بندی آیا این سوال می تواند بازی را حساس تر کند؟ وی گفت: شرایط جدول آنقدر زیاد است که فاصله ها به هم نزدیک است و نتیجه این بازی می تواند برای ما بسیار قانع کننده باشد تا بتوانیم به منطقه امنی برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که از آنجایی که پیکان نشان داد وقتی زمین خوب است، بازی بهتری را به نمایش گذاشت، در بازی فردا چقدر به این موضوع کمک می کند؟ گفت: بله، از این بابت خیلی خوشحالم. امیدوارم روزی برسد که تیم های ما ورزشگاه های باکیفیتی مثل ورزشگاه فولاد داشته باشند. فوتبال از نظر سخت افزاری عقب است و اگر به جایی برسیم که تیم های ما از نظر سخت افزاری و امکانات به سطح حرفه ای برسند، فکر می کنم فوتبال ما پیشرفت زیادی خواهد کرد.

وی درباره غیبت تیمش در بازی با فولاد نیز اظهار داشت: متاسفانه جواد آزاده را برای این بازی در اختیار نداریم.

حسینی در پایان گفت: امیدوارم فردا که هر دو تیم فوتبال در حال بازی هستند داور بی نقصی داشته باشیم و در پایان شاهد فوتبال خوبی باشیم.

دکمه بازگشت به بالا