ورزشی

فیفا اتفاقات دیدار جنجالی هلند

به گزارش شفاف و به نقل از تایمز، در دیدار حساس هلند و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی، طرف های زیادی درگیر بودند. حالا کنفدراسیون جهانی فیفا اعلام کرده است که تحقیقات کاملی درباره اتفاقات این مسابقه انجام خواهد داد.

کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا پس از پایان مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر تصمیم خود را در خصوص تخلفات این دیدار اعلام خواهد کرد. بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین به رفتار نامناسب بازیکنان و مربیان و همچنین برهم زدن نظم و امنیت در بازی متهم شده اند.

این دیدار در ورزشگاه لوسیل با نتیجه 4 بر 3 به سود آرژانتین در ضربات پنالتی به پایان رسید. پس از وقت قانونی و وقت اضافه، بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

این بازی نیز به دلیل کارت زردهای زیاد مورد توجه قرار گرفت. پس از پایان بازی، امیلیانو مارتینز به انتقاد از متئو لاهوز داور مسابقه پرداخت و گفت: او 10 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد زیرا می خواست بازی مساوی شود. حقیقت این است که او بدترین داور جام جهانی است.

لیونل مسی نیز با انتقاد از داور گفت: نمی توانم در مورد داور صحبت کنم چون جریمه می شوم. متاسفانه در مورد لاهوز نمی توانم نظر بدهم. فکر می کنم فیفا باید تجدید نظر کند. برای چنین بازی نباید چنین داوری انتخاب شود. داور نتوانست انتظارات را برآورده کند.

دکمه بازگشت به بالا