جامعه

لزوم اتخاذ رویکردهای پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع سرقت

فرمانده نیروی انتظامی آمادگی کامل خود را برای اجرای برنامه های هفته ناجا همزمان با هفدهم تا بیست و سوم اکتبر اعلام کرد و بر ضرورت اجرای برنامه های موثر و با کیفیت در محل تاکید کرد.

به گزارش امروزنگار پیش از ظهر امروز ، جلسه هماهنگی برنامه های هفتگی ناجا و توضیح و توضیح اقدامات ضد سرقت به ریاست سردار “حسین اشتری” در مقر ناجا در قالب ویدئو کنفرانس با حضور فرماندهان پلیس استان

در این جلسه تخصصی ، فرمانده نیروی انتظامی بر روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) متبرک و متبرک کرد و با گرامیداشت شهادت انقلاب اسلامی ، هشت سال پاسداری مقدس ، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت ، مخصوصا سردار شهید “حاج قاسم سلیمانی” و همرزمانش گفتند: “ما برای عمر با شکوه برای مقام معظم رهبری با افزایش سلامتی ، تندرستی و موفقیت دعا می کنیم.”

وی با تسلیت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و ایام سوگواری خداوند ، ادامه داد: حسین (ع) ، بار دیگر از دستورات گرانقدر بهره مند شدیم. مقام معظم رهبری “مدظله العالی”.

اشتری تأکید کرد: دستورات ارزشمند فرمانده معظم رهبری جان تازه ای در بدنه نیروهای مسلح دمیده است و برای ما ، پلیس ، این دستورات برای او است زیرا همیشه چراغ راه است.

اجرای برنامه های هفتگی ناجا

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه سخنان خود با اشاره به شروع برنامه هفته ناجا از شنبه (8 آنلاین) تا جمعه (14 اکتبر) اظهار داشت: تلاش های گسترده نیروی انتظامی برای جذب سرمایه اجتماعی و مشارکت عمومی برای پیشبرد اهداف بزرگ.

از فناوری های هوشمند استفاده کنید

اشتری با اشاره به شعار هفتگی امسال ناجا برای “پلیس هوشمند ، پایدار امنیت. “اجرای برنامه های هفتگی ناجا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی به عنصر قابل توجهی از” اطلاعات پلیس “برای دستیابی به” امنیت پایدار “نیاز دارد.

وی با تاکید بر ضرورت “کیفیت” در تولید برنامه هفتگی ناجا ادامه داد: نیروی انتظامی سازمانی “مسئول” و “یادگیرنده” است. از سوی دیگر ، این نیروی مردمی همچنین دارای مهارت “متقاعدسازی” است ، بنابراین ارزش نشان دادن روحیه “مشارکت” و “مشارکت” پلیس در برنامه های هفتگی ناجا ، با ارائه این ویژگی های مهم را دارد.

اشتری بر ضرورت اتخاذ رویکردی “خلاقانه” و “ابتکاری” در برنامه های هفتگی ناجا تأکید کرد: باید از برنامه های تکراری و ناکارآمد خودداری کرد. از سوی دیگر ، معیار و تمرکز برنامه های اجرایی افزایش آگاهی عمومی به منظور جلوگیری از جنایات و جراحات است.

فرمانده انتظامی با اشاره به لزوم انعکاس تنوع و وسعت ماموریت های پلیس مرزی به مرکز در رسانه های اصلی از جمله بصری ، صوتی ، نوشتاری و فضای مجازی ، خاطرنشان کرد: و امنیت در جامعه پایدار است ، بنابراین باید از آن استفاده کافی را بکنیم. پتانسیل رسانه ها برای دستیابی به این مهم

تصویری مطلوب از پلیس ارائه دهید

وی با تأکید بر ارائه تصویر مطلوب از یک مقام پلیس در کنار عدالت و عدالت پلیس برای انجمن ، خاطرنشان کرد: نشان دادن اقتدار پلیس به دوستداران نظام و انقلاب “دلگرم کننده” و “خوش بین” است و از سوی دیگر باعث ناامیدی و شکست دشمنان ما می شود. نشان دادن قدرت پلیس مایه افتخار اعضای جامعه است ، بنابراین این جنبه متمایز پلیس باید در این هفته نشان داده شود.

اشتری فرصتی عالی را برای هفته پلیس سبز برای تجلیل از نیروی انتظامی شامل فرماندهان ، افسران ، درجه داران ، سربازان وظیفه و خانواده های آنها فراهم کرد و گفت: از تلاش سخت نیروی انتظامی و نقش حمایتی خانواده های آنها قدردانی کنید.

فرمانده نیروی انتظامی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت که تجلیل از خانواده های شهدا و جانبازان باید برای ما رویکردی مداوم باشد زیرا عزت این عزیزان کمترین نشانه سپاسگزاری ماست. شاید این نعمت برای همه ما باشد. علاوه بر این ، ما نباید از مراقبت از خانواده های متوفیان و اعضای وابسته ناجا غافل شویم.

اشتری هفته ناجا را فرصتی مناسب برای افزایش انتظارات و خواسته های پلیس از مردم و نهادهای مسئول عنوان کرد و گفت: “با استفاده از پتانسیل رسانه های غنی که این روزها در اختیار ما است ، می توانیم کاهش اجتماعی و …” مسئولیت را بر عهده بگیریم “.

تشدید اقدامات متقابل

فرمانده ناجا در سخنرانی دیگر خود با بیان اینکه مبارزه جدی با سرقت و بازگرداندن اموال مسروقه به قربانیان یکی از خواسته های جدی فرمانده معظم کل قوا از پلیس است ، خاطرنشان کرد: مبارزه با سرقت همیشه برای این منظور ، یک اردوگاه سرقت برپا شده است

وی با اشاره به تصمیم پلیس برای مقابله با سرقت ، بر لزوم اتخاذ رویکردهای “پیشگیرانه” و “پیشگیرانه” برای جلوگیری از این جنایت تاکید کرد: دلایل و عوامل مختلفی برای سرقت وجود دارد که باید برای سازمان های مختلف مناسب باشد. به نظر می رسد که قوانین و مجازات ها باید بازدارنده کافی برای برخورد با جنایتکاران و سارقان باشد.

اشتری بر ضرورت پاسخگویی ، همگرایی نهادها و نهادهای دولتی و خصوصی در ایفای نقش خود در جلوگیری از سرقت ، با تمرکز بر ظرفیت و شایستگی های ناجا در مبارزه با سرقت تاکید کرد و گفت: ادامه اجرای پروژه های خاص مانند پروژه های محله محور. “می تواند در مبارزه با سرقت م ،ثر باشد ، از طرف دیگر ، ارتقاء استفاده از سیستم صورت ، تنظیم بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه ، نظارت بر مناطق جنایی و آلوده.” به منظور ایجاد اطلس سرقت بر اساس زمان و مکان جنایت نیز مثر است.

تقویت گشت های خودرو و موتوری

اشتری گفت: تقویت فعالیت های گشت زنی هوشمند و هدفمند موتورها و خودروها برای مقابله با سرقت و همچنین نظارت بر فعالیت سارقان نیز می تواند در کاهش بروز این جنایت م effectiveثر باشد.

تأملی درباره کشف اموال مسروقه در رسانه ها

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دستاوردهای نیروی انتظامی در مبارزه با سرقت تاکید کرد: “با توجه به یافته های پلیس در این زمینه ، به ویژه بازگشت اموال مسروقه به قربانیان ، برای مثال بدون ایجاد رعب و وحشت در سارقان و حتی القای اقدامات پیشگیرانه پیام ها. “از رسانه ها و فضای مجازی زیادی برای اقدامات متقابل در زمینه سرقت استفاده کنید.

فرمانده نیروی انتظامی آمادگی کامل خود را برای اجرای برنامه های هفتگی ناجا همزمان با 17 تا 23 اکتبر اعلام کرد و بر ضرورت اجرای برنامه های م effectiveثر و با کیفیت تأکید کرد.

اشتری با اشاره به لزوم اصلاح فرآیندها به منظور تسریع در پاسخگویی و خدمت رسانی به مردم ، در آخرین قسمت اقدامات سخنرانی خود مطابق با دستور جلسه اعلام کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا