جامعه

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

استاندار تهران گفت: تخصیص اعتبارات با توجه به برخورداری یا عدم برخورداری شهرستان ها ابلاغ شود.

به گزارش امروزنگارمحسن منصوری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران اظهار داشت: با توجه به اهمیت تصفیه خانه ها و موضوع نوسازی شبکه آبرسانی و فاضلاب در استان تهران، از زمان سفر رئیس جمهور تاکنون اعتبارات متمرکز و مطلوبی برای این امر اختصاص یافته است. • این طرح ها را در اسرع وقت اجرا کنید.

وی افزود: تخصیص اعتبارات ملی و استانی باید در مقیاس شهرستانی و با توجه به میزان بودن یا نبودن هر شهرستان برای نزدیک شدن به شاخص های عدالت اجتماعی تبلیغ شود.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم در اجرای طرح ها خیلی کند نباشند و یا در اجرای طرح مشکلات زیادی داشته باشند که زندگی آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

منصوری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توانمندسازی افراد جویای کار گفت: مهمترین موضوع در حوزه اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و توانمندسازی است و اولین پرداخت اعتباری و حمایت مالی گام بعدی است که در این راستا در صورتی که تخصیص اعتبار باعث ایجاد ثروت می شود.»

به گزارش امروزنگار، در ادامه این نشست علاءالدین آزوجی – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران – نیز گفت: کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران تشکیل و در این کار مسائل توسعه حل شده است. . مشاوره ارائه می شود.

وی در پایان گفت: در این جلسه توسعه شهر ملارد، مسائل و مشکلات پارک فناوری پردیس و توزیع سهم پیشنهادی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از محل تبصره 18 مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا