ورزشی

مجمع سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و آن به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، مونتاژ سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش امروز سه شنبه 13 مردادماه، رئیس مجمع عمومی و سالانه این فدراسیون بود. و با مهدی حیدری رئیس فدراسیون و سید عبدی افتخاری نماینده کمیته ملی المپیک حضور داشتند.

آرش فرهادیان، رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون، شادی قلازی معاون رئیس زنان و مرتضی محسنی معاون رئیس فدراسیون، محمد رواسی زاده دبیر کل کنفدراسیون و دبیر مونتاژ و همچنین نماینده دفاعی فدراسیون های ورزشی از سایر افراد حاضر ط مونتاژ آنها بودند.

در آغاز این مونتاژ مهدی حیدری با قدردانی از وزارت ورزش و حمایت های سیدحمید سجادی وزیر ورزش و سید محمد پولادگر نماینده وی، تامین اعتبار لازم برای پرداخت حقوق ناجیان غریق در سال گذشته را نتیجه این امر برشمرد. پشتیبانی.

وی همچنین به برنامه فدراسیون برای تجهیز و ایمن سازی اماکن ورزشی اشاره کرد که با حمایت وزارت ورزش و با دستور رئیس جمهور بودجه ویژه ای در نظر گرفته شده است. آه تو به آن اختصاص داده شده است.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در ادامه گزارش عملکرد و فعالیت های این فدراسیون در سال 1400 شامل برگزاری دوره های آموزشی (اداره ها و سطوح مختلف)، انتخابات هیئت استانی و مجامع عمومی، مسابقات قهرمانی کشور، شرکت در مونتاژ فدراسیون جهانی شیرجه و تسویه حساب با این فدراسیون، پیگیری اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی (ایتالیا) در رده های مردان و زنان و … به عنوان اولین دستور عمل مونتاژ حاضر.

بعد و بعد از گزارش نماینده حسابرس مستقل فدراسیون سونیا امام حمادی رئیس خزانه داری فدراسیون گزارش مربوط به امور مالی، اموال و صورت دوره عملکرد سالانه فدراسیون (1400). حاضر.

همچنین در غیاب بازرس قانونی فدراسیون که به دلیل ویروس کرونا قادر به حضور نیست. مونتاژ خیر، گزارش به عنوان مرتبه سوم مربوط به او و حوزه فعالیتش بود عمل مونتاژ با محمد رواسی زادبیر مونتاژ توضیح داده شد.

ارائه و بررسی برنامه و تقویم عملیاتی 1401 فدراسیون بر اساس گزارش ارائه شده توسط فدراسیون به هیئت های استانی، راهنمای دیگری است مونتاژ بود.

سپس با رای اعضا مونتاژکلیه گزارشات ارائه شده مورد تایید قرار گرفت.

رای گرفتن برای انتخاب اعضای هیأت مدیره اعم از نایب رئیس اول و دوم، خزانه دار، کارشناسان مرد و نمایندگان هیأت های استانی یکی از دستورالعمل های تعریف شده برای. مونتاژ 1400 ناجی غریق و فدراسیون غواصی عمومی و سالانه. انجام شده.

در این قسمت بر اساس رای گرفتن از بین کاندیداها ترکیب هیئت مدیره به شرح زیر معرفی شد:

معاون رئیس اول: شادی سوسی (42 رای)
خزانه دار: سونیا امام حمادی (41 رای)
کارشناس تایید شده آقایان: سیروس احمدی (41 رای)
نماینده هیئت های استانی: خالص کریمیان (34 رای)

مرتضی محسنی گزینه دیگری برای تکمیل ترکیب هیات مدیره است معاون رئيس جمهور توانست آرای قانونی اعضا را کسب کند مونتاژ این اتفاق نیفتاد.

در پایان مونتاژ فدراسيون عمومي و ساليانه نجات غريق و غواصي محمد پولادگر با قدرداني از زحمات انجام شده در سال گذشته اظهار داشت: گزارش رييس فدراسيون مبني بر عملكرد خوب و فعاليت چشمگير كليه اعضاي اين فدراسيون شگفت انگيز است. آمار نیز نشان می دهد که این عملکرد خوب نتایج خوبی را به همراه داشته است.

معاون توسعه قهرمانی و ورزش حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با قدردانی از زحمات مهدی حیدری خاطرنشان کرد: شهادت می دهم که شرایط این فدراسیون را مدنظر قرار می دهم. یکی دیگر فدراسیون ورزش های قهرمانی ما متفاوت است اما حضور آقای حیدری خیلی مهمتر از این است یکی دیگر دوره های قهرمانی ما این تعهد و دلسوزی باورنکردنی او نسبت به مسئولیتش در فدراسیون است آره.

معاون وزیر ورزش های بیانی فدراسیون نجات غریق و غواصی با تاکید بر مسئولیت سخت و خطرناک ناجیان غریق و با توجه به اهمیت مسئولیت فعالیت در این حوزه اقدام خواهد کرد. راه آثار برای جذب افراد با این ویژگی.

دکمه بازگشت به بالا