استانی

محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید سعید فطر اعلام شد

به گزارش خبرگزاری امروزنگار از قزوین؛ سرهنگ مهرداد حسن پور گفت: با تأیید ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور ، پلیس راهور از ساعت 14:00 روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه تا 12 ظهر شنبه 15 اردیبهشت ماه در سراسر کشور و بین شهرها محدودیت های ترافیکی را اعمال می کند. و اجرا خواهد شد.

وی گفت: بر این اساس ، از همکاران مثبت تشکر می شود که به مقررات اطلاع رسانی توجه کرده و از سفرهای غیرضروری جداً برای دیدن وخامت این بیماری خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین یادآور شد: “ما از مردم می خواهیم که این روزها از هرگونه ترافیک خودداری کنند تا ویروس را که توسط ستاد ملی مبارزه با فساد اداری کرونا تأیید شده است کنترل کنند و با افسران پلیس راهنمایی و رانندگی و محدودیت ها همکاری کنند. “پیاده سازی آنها.”

محدودیت های ترافیکی

سرهنگ حسن پور گفت: اگر مردم این مصوبات را رعایت نکنند با قانون برخورد می کنند و مسئولان شهری و دوربین ها قانون را اجرا می کنند.

وی گفت: جریمه رانندگی این روزها شهرهای قرمز یک میلیون تومانی است ، در شهرهای نارنجی و زرد 500 هزار تومانی و شبانه تردد 200 هزار تومانی وجود دارد.

رئیس پلیس راهور استان قزوین گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی کالاها و مسافران و همچنین وانت با پلاک شخصی مجاز در جابجایی کالا و کالاهای عمومی مجاز است.

وی خاطرنشان کرد: مجوزهای صادر شده از سوی استانداران به تعدادی از افراد از جمله پزشکان ، کادر پزشکی و برخی مشاغل خاص قبل از ورود به این روزها معتبر است.

دکمه بازگشت به بالا