جامعه

مدارس عشایری و مرزی در تیررس آموزش و پرورش/ارتقای فضای آموزشی مدارس سنگی و کانکسی

این مشاور به وزیر آموزش و پرورش گفت: هدف از این اردو انجام اقدامات تشکیلاتی و تسهیل گری است و فعالیت های جهادی در حوزه مدارس باید بر اقدامات اساسی متمرکز شود.

به گزارش امروزنگار، حمیدرضا خان محمدی بعد از ظهر در نشست مشترک شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، اظهار داشت: اقدامات برای حرکت به سمت محتوا.

وی افزود: یکی از عناصر کلیدی الگوی مورد نیاز آموزش رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران، عدالت محوری در حوزه آموزش است.

مشاور وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: اینکه عدالت کامل در دستور کار است فقط اضافه کردن فضا، امکانات آموزشی، نوشت افزار، تغذیه و… نیست. در دسترس.

خان محمدی پیگیری مدارس مرزی، عشایری، روستایی و برون شهری را از اولویت های قرارگاه عملیاتی عدالت آموزش و پرورش برشمرد و خاطرنشان کرد: ارتقای استاندارد فضاهای آموزشی در مدارس سنگی و کانکس با مشارکت جامعه خیرین، مدرسه سازی. . نوسازی، توسعه و سازماندهی تجهیزات و سایر موسسات پشتیبانی در دستور این کمپ می باشد.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه «آموزش برابر» و «عدالت آموزشی» از سیاست‌های اصلی دولت سیزدهم است، خاطرنشان کرد: استان ها و گروه ها.پس مرزی، رومینگ و روستایی.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با بیان اینکه عدالت آموزشی عبارت است از فراهم کردن شرایط و امکانات اولیه برای دسترسی رایگان همه دانش آموزان به تحصیل، گفت: عدالت آموزشی کیفیت مطلوب آموزشی و فرهنگی است. و در حال پرورش و به کارگیری اصل اعتدال در آموزش است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا