ورزشی

مددی: سامانه بلیط فروشی بانوان بسته شد

به گزارش خبرگزاری امروزنگار; مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: 2000 صندلی در ورزشگاه آزادی مختص بانوان بود که فروش این تعداد بلیت باعث بسته شدن سیستم بلیت فروشی بانوان شد.

احمد مددی با اشاره به استقبال خوب بانوان از تماشای بازی ایران و عراق گفت: بر اساس پروتکل های بهداشتی حدود 2000 صندلی برای تماشای بازی ایران و عراق در ساعت 6 تا 14 ورزشگاه آزادی برای بانوان در نظر گرفته شد. سیستم فروش بلیط برای زنان فروخته شد و بسته شد.

وی افزود: در طبقه دوم ورزشگاه حدود 1000 صندلی برای مردان و زنان عراقی و 7000 صندلی برای مردان وجود داشت که تاکنون 5000 بلیت فروخته شده و تنها 2000 صندلی باقی مانده است که مورد توجه مخاطبان است. زودتر بلیط بخر

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ورود بانوان به ورزشگاه آزادی را درب شرقی و غربی آقایان عنوان کرد و گفت: تمام تمهیدات لازم برای ورود بانوان و آقایان به ورزشگاه آزادی اندیشیده شده است و این امر ویژه است. . هر دو در دارای واحد استقرار هستند هیچ تماشاگری برای آزادی وارد نمی شود.

مددی با بیان اینکه آزادی برای تشکیل جلسه بین ایران و عراق آمادگی دارد، خاطرنشان کرد: تمامی تمهیدات و تمهیدات لازم از جمله چمن‌زنی، ضدعفونی اتاق‌های اجرایی و رختکن و رختکن و مهمانان، فعال‌سازی سیستم وای‌فای برای چاپ وجود دارد. و رسانه تصویری، علامت گذاری، هماهنگی با آتش نشانی، اورژانس و … الزامی است. در آزادی ساخته شده و هیچ مشکلی برای تشکیل این جلسه وجود ندارد.

وی همچنین با اشاره به مجموعه فعالیت های فرهنگی این شرکت در زمینه توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پی قهرمانی تیم فوتبال ایران و جام جهانی قطر، گفت: مجموعه ای از فعالیت های فرهنگی توسط این شرکت برای توسعه و نگهداری فضاهای ورزشی بعد از پیروزی برنامه ریزی شده است و تلاش می کنیم این کارها را به خوبی انجام دهیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تاکید کرد: تنها آزادی هایی که از سامانه فروش بلیت بلیت خریداری کرده و پس از تایید وزارت بهداشت کد شناسایی گرفته اند می توانند وارد شوند.

وی در پایان گفت: آماده میزبانی تاریخی تیم ملی کشورمان هستیم.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا